Ta strona używa plików cookie w celu usprawnienia i ułatwienia dostępu do serwisu oraz prowadzenia danych statystycznych. Dalsze korzystanie z tej witryny oznacza akceptację tego stanu rzeczy.
Polityka Prywatności    ZGODA
Premiery Ważne

Rompey i Levelon wiedzą, że „Wszystko będzie dobrze”. Ekskluzywna produkcja ujrzała światło dzienne. Posłuchajcie już teraz!

Rompey i Levelon wiedzą, że „Wszystko będzie dobrze”. Ekskluzywna produkcja ujrzała światło dzienne. Posłuchajcie już teraz!

DiscoFm.pl - Radio Disco Polo

Kilka dni temu na łamach naszego portalu pisaliśmy, że zespół Rompey przygotowuje nowość z gościnnym udziałem Levelona, czyli liderem grupy Menelaos.

Najnowsza produkcja pt. Wszystko będzie dobrze mówi o tym, by mimo gorszych dni się nie poddawać, wyciągnąć głowę spośród chmur i nie pozwolić sobie na popsucie życia.

Tytuł utworu jednak idealnie pasuje do obecnej sytuacji w Polsce. Nie wiadomo kiedy będzie dobrze, ale będzie na pewno.

Najnowsza produkcja od Rompeya w duecie z Levelon to sympatyczna piosenka, która z pewnością pozwoli pozytywnie myśleć o obecnej sytuacji.

Za aranżację utworu odpowiada Bartosz Bocheński, który napisał muzykę m.in do utworu „Roma” zespołu NieOkiemZnani, natomiast cały klip wyreżyserował i zmontował sam lider zespołu, Marcin Rompey.

Ekskluzywna produkcja z pewnością zyska szerokie grono odbiorców nie tylko na sam tytuł, ale również na ciekawą aranżację oraz tekst motywujący do pozytywnego patrzenia na świat. Nieważne co by się działo, zawsze warto uwierzyć w to że „wszystko będzie dobrze”.

Sing

Na szpaltach naszego portalu prezentujemy Wam ekskluzywną nowość od dwóch zwariowanych chłopaków. Jak Wam się podoba najnowsza produkcja na lato?