DiscoFm.pl - Radio Disco Polo

Formacja Menelaos, w której skład wchodzą Wojtek „Levelon” Sarwa, Paweł Głowacki (DJ Posejdon) oraz Alek Chudyk swoją działalność z muzyką rozpoczęła w lipcu 2015 roku, kiedy to na rynek muzyczny wkroczyła ich debiutancka produkcja pt. „Monika„. Utwór zdobył szerokie grono odbiorców. Do dnia dzisiejszego zespół może pochwalić się ogromnymi osiągnięciami. Masę nagranych klipów, masę zagranych koncertów i ogromna milionowa publika, która podczas występów bawi się rewelacyjnie.

We wrześniu 2019r. na oficjalnym kanale zespołu pojawiła się wystrzałowa premiera pt. „Sztos (Do Dubaju)„, która po dziś dzień liczy sobie ponad 6 mln wyświetleń. Nic więc dziwnego, że grupa postanowiła odświeżyć nieco utwór i nadać mu nowego brzmienia.

Nowa wersja utworu została nagrana w wersji akustycznej, co sprawia, że całość daje romantyczną balladę. Wersję akustyczną, podobnie jak oryginał, od pierwszych chwil pokochali fani.

Akustyczna wersja prosto ze studia Levelona to naprawdę iście imponujący utwór, który wzrusza. Po raz kolejny muszę wspomnieć, że utwór w takiej wersji idealnie sprawdzi się na pierwszy taniec.

Menelaos tworząc akustyczną wersję „Dubaju” wiedział co robi. Wykonanie jest świetne pod każdym względem: począwszy od pomysłu a skończywszy na idealnie dobranym klimacie i wokalach na żywo. Ta romantyczna propozycja sprawia, że chce podnieść się sprzed ekranu swoje cztery litery, poprosić partnerkę / partnera do tańca, objąć w talii i zacząć odpływać w rytm słów płynących z ballady.

Podsumowując: Akustyczna wersja utworu „Sztos” to propozycja, której słucha się rewelacyjnie. Tą piosenką chłopaki udowodnili, że mogą nagrywać takie produkcje przez cały okres swojej kariery, a fani i tak zakochają się bez dwóch zdań. Wśród komentarzy pojawiają się prośby , by zespół stworzył acustiv version „Mojej panienki”. My jesteśmy oczarowani wykonem. Widać kawał solidnej i ciężkiej, paroletniej pracy. Jednym słowem: Sztos!

Jak podoba się Wam wersja balladowa tego utworu? Lepsze niż oryginał?