Grupa Fair Play pochodzi z Radomia. Na swoim koncie mają wiele znanych i lubianych utworów, które zna cała Polska. Chłopaki jednak zamiast korzystać z ostatnich ciepłych dni lata, cały czas pracują nad nowymi utworami.

Mateusz i Rafał właśnie zapowiedzieli produkcję, która porwie miliony osób. Utworem „Kabriolety, sedany, limuzyny” pokazali, że nie boją się przyznać do tego, co jest ich największą miłością.

Najnowszy utwór nosi nazwę „Byłaś Mona Lisą„. Wychodzi więc na jaw, że w sercu chłopaków było miejsce dla kobiety, ale miłość do samochodów sprawiła, że zniknęła z ich życia. Z krótkiej, zamieszczonej na kanale zespołu zapowiedzi w formie video, można dostrzec, że Mateusz rozpacza nad utratą ukochanej i bardzo żałuje tej decyzji. Zapewne chciałby cofnąć czas, lecz niestety jest to nierealne. Mówi również, że nie odnajdzie tamtych dni.

Myśleć można, że tytułowa Mona Lisa dowiedziała się o wyzwaniu chłopaków i postanowiła pozwolić im „kochać” auta.

Uważacie, że nietypowe wyznanie w utworze „Kabriolety, sedany, limuzyny” było strzałem w kolano? Tego zapewne dowiemy się w dniu premiery. Premiera piosenki wraz z wideoklipem odbędzie się już 8 września o godzinie 17:00.