Muzyka disco polo to gatunek powszechnie najbardziej rozpoznawalny. Nic więc dziwnego, że w jego szeregi wkraczają coraz to nowi artyści. W kwietniu na scenie disco zadebiutował młody artysta Achrem utworem „Candy„, teraz swoich sił próbuje kolejny młody artysta – Przemoo, a właściwie Przemek Okurowski.

Swój debiutancki audiotrack pt. „Za kolor oczu” udostępnił w sieci kilka dni po w/w Achremie, czyli 19 kwietnia. Debiutancki singiel na tyle spodobał się fanom, że Przemoo postanowił nagrać do niego wideoklip, który – ku zaskoczeniu słuchaczy – przyjął się rewelacyjnie.

Słuchacze są oczarowani wykonaniem całości. Doceniają oni nie tylko wokal, ale również wykonanie videoklipu. Wśród komentarzy można znaleźć także opinię od znanych remikserów, Tr!Fle & Loop.

Za kolor oczu” to historia chłopaka, który stracił miłość swojego życia, a teraz jedyne co mu zostało to topienie smutków w alkoholu. Bardzo chciałby wrócić do tych pięknych chwil, nawet mógłby z diabłem zagrać w pokera by tylko dziewczyna była blisko niego.

Debiutancki utwór był strzałem w dziesiątkę młodego artysty. Ciekawa linia melodyczna okraszona prostym, wpadającym w ucho tekstem oraz aranżem powoduje, że nogi same rwą się do tańca.

Do fanów zaliczamy się również my, i jesteśmy zaskoczeni poziomem wykonania produkcji. Młodemu wokaliście życzymy dalszych sukcesów w branży disco. Nam utwór bardzo przypada do gustu.

Podoba się Wam debiutancki utwór od Przemka?