Przemek (Ellixir) uwiedziony przez kobietę! Znamy szczegóły dotyczące nowej znajomości.

Formacja Ellixir słynie z wielu przebojów, które powinien znać każdy fan muzyki tanecznej. Po ponad rocznej przerwie zespół zapowiedział nową produkcję, która ukaże się na kanale wytwórni Folk.

Najnowsza propozycja od grupy Ellixir nosi tytuł „Diablica„. „Diablica” to opowieść o dziewczynie, która ma ma dwa oblicza, a bohater utworu dokładnie sam nie wie kim tak naprawdę jest dziewczyna i niezwykle trudno jest rozgryźć jej zamiary.

Już sama zapowiedź zrobiła na fanach niemałe wrażenie. Są oni pewni, że będzie to kolejny wielki przebój, który z pewnością ma szanse stać się wakacyjnym hitem. Produkcja bowiem zapowiada się bardzo ciekawie, tanecznie oraz interesująco zarówno pod względem muzycznym jak i wizualnym.

Z początkiem kwietnia na fanpage’u lider zespołu opublikował zdjęcie wprost ze studia producenta muzycznego, Wojtka „Levelona” Sarwy (Menelaos).
Można domniemać, że to właśnie Wojtek będzie odpowiadał za warstwę aranżacyjną do najnowszej produkcji. Czy domysły staną się prawdą? Tego dowiemy się już za kilka dni. Start wideoklipu do najnowszej propozycji pt. „Diablica” został zaplanowany na 28 maja. Premiera odbędzie się na kanale wytwórni Folk.

Zapowiedź robi niewiarygodne wrażenie. Jesteśmy przekonani, że tym utworem Przemek z ekipą rozpocznie wakacje z potężnym uderzeniem. To jak? Będzie hit?

Disco Polo

Radio FTB

Disco Polo

Disco Polo

Back to top button


pobierz aplikację