GłównaO Gwiazdach

Przedstawiciele zespołu Menelaos dostali własny program! Ten projekt to sukces w istnej postaci!
Radio FTB

Formacja Menelaos, której członkami są zwariowane chłopaki: Alek, Wojtek oraz Paweł znany jako DJ Posejdon znani są niemalże wszystkim fanom muzyki disco.

Na początku grudnia za pośrednictwem wydawnictwa muzycznego Folk pojawiła się świąteczna propozycja od zespołu z udziałem czarnoskórego mężczyzny Kennym. Utwór, mimo innego klimatu, przypadł do gustu wielu fanom. Chwilę później pojawiła się zapowiedź nowego utworu pt. „Zarąbista para„, którego premiera została zapowiedziana już na styczeń.

Jak wiadomo, w głowie chłopaków co chwilę rodzą się nowe pomysły. Kolejny z nich, trzymany do tej pory w tajemnicy, ujrzał światło dzienne. Okazuje się, że grupa Menelaos – by umilić fanom czas na oczekiwanie nowości – wpadła na bardzo ciekawy pomysł. Chłopaki rozpoczęli nowy projekt o nazwie „Disco Challenge„. Program jest autorskim pomysłem Alka i Levelona.

  • Projekt „Disco Challenge” jest zupełnie autorskim pomysłem, który zrodził się w mojej oraz Wojtka głowie. Całość składa się z dwóch rund. Pierwsza z nich o nazwie „Disco Melodie” polega na odgadywaniu tytułu utworu, po uprzednim wysłuchaniu krótkiego fragmentu. Liczy się w niej zasada: kto pierwszy, ten lepszy. W drugiej rundzie uczestnicy programu odpowiadają na nietuzinkowe pytania. Rundę nazwaliśmy „Disco Strzały”. Całość została okraszona dawką humoru. Ponadto w każdym odcinku zapraszamy do naszego studia inną gwiazdę. Zdradzę, iż uczestnikiem pierwszego odcinka jest Paweł, czyli nasz DJ Posejdon. Tego, czy podołał zadaniu dowiecie się z odcinka. Nie chcemy także zdradzać gości kolejnych odcinków. – wyznał nam Alek z grupy Menelaos.

Przeciwnikami zaproszonych do studia gości są pomysłodawcy teleturnieju. Nagrodą dla zwycięzcy jest złoty klucz wiolinowy. Przegrany natomiast otrzymuje karę. W każdym epizodzie kara jest inna.

Po obejrzeniu odcinka, każdy fan będzie wiedział do jakich popularnych teleturniejów można porównać nowy projekt. Czas antentowy programu „Disco Challenge” wynosi około 20 minut.

Mały przedsmak teleturnieju mogliśmy zobaczyć tydzień temu w filmie pt. „Kto rozpozna więcej piosenek Disco Polo?„.

Zarówno zapowiedź, jak i sam teleturniej wywołuje uśmiech na twarzy. Pierwszy odcinek programu świetnie sprawdził wśród publiczności. „Disco Challenge” było idealną propozycją dla telewizji na sobotnie i niedzielne wieczory. Teleturniej nie tylko pozwala sprawdzić swoją wiedzę fanom muzyki disco, ale również z pewnością poprawia nastrój. Jesteśmy przekonani, że odcinki nowego projektu grupy Menelaos poprawią humor nawet tym osobom, które przeżywają zimową chandrę i życiowe dołowanie.

Wraz z zespołem Menelaos zapraszamy do obejrzenia nowego muzycznego reality!

Zobacz też

Back to top button


pobierz aplikację