Przed Wami piękna i gorąca „Seniorita”! Nowość od DJ-a Luckasa już dostępna!

Luckas Deejay, a właściwie Łukasz Dębek, z zawodu DJ postanowił, jak koledzy z branży spróbować swoich sił w muzyce disco. Na scenie disco zadebiutował utworem „Bansuj mała” wydanym w listopadzie ub.r. Utwór bardzo dobrze przyjął się wśród fanów tego gatunku, którzy od zawsze wierzyli w jego wielki potencjał. Luckas jednak nie poddał się i postanowił iść dalej w tę branżę.

Po dedykowanym utworze dla wszystkich dziewczyn imieniem Weronika, Łukasz nie próżnował i przygotował dla nas, swoich słuchaczy, wakacyjną produkcję pt. „Seniorita„.

Seniorita” to historia w pełni miłosna. Mamy chłopaka, który zakochuje się w dziewczynie. Chce by była ona tą jedną, jedyną – nazywa ją „number one”. Jest dla niej zrobić wszystko – nawet wskoczyć w przysłowiowy ogień.

Najnowsza produkcja od Lucasa z pewnością „siądzie” podczas jazdy, na chillout’ach czy imprezach. To właśnie tam można spotkać swoją „Senioritę” i zatańczyć jak robi to Łukasz.

Aranżacja stworzona przez Kamila „DJ Sequence” Miśkiewicza, który stale współpracuje z Jokerem, idealnie współgra z nieobalanym tekstem.

Teledysk do „Seniority” jest bardzo barwny. Nie brakuje w nim pięknej modelki oraz sportowego auta. Realizacją klipu zajęła się firma Szfagier Filmuje.

Od premiery minęło zaledwie kilka dni, a emocje dalej nie opadły. Piosenka, podobnie jak w przypadku debiutu, przypadła słuchaczom do gustu. Spostrzegawczy fani dostrzegają również wielką poprawę względem w/w utworu „Bansuj…„.

Seniorita” zbiera pozytywne recenzje. Fani są bardzo pozytywnie nastawieni na ową produkcję. Nic dziwnego, ponieważ utwór ma ogromny potencjał, który został w pełni wykorzystany.

Jak podoba się Wam nowa, wakacyjna propozycja od Łukasza?

Disco Polo

Radio FTB

Disco Polo

Disco Polo

Disco Polo

Back to top button


pobierz aplikację