DiscoFm.pl - Radio Disco Polo

Swinger i MiłyPan to artyści, których utwory znane są niemalże wszystkich. Pierwszy z wymienionych zadebiutował szaloną produkcją pt. „Lody„, która dzisiaj ma blisko 22 mln wyświetleń, drugi natomiast scenę podbił swoją „Królową” (~108 mln).

Obaj artyści poznali się podczas koncertu na statku w Mikołajkach w wakacje b.r. W czasie występu Swingera Miły dołączył się do wykonu utworu „Lody”, co bardzo przypadło fanom do gustu.

Następnie w klubie występ został ponownie powtórzony. Fani bardzo chcieli, by Piotrek z Piotrkiem połączyli siły i stworzyli wspólną produkcję.

Dwa dni temu na łamach wytwórni Lemon Records pojawiła się nowa propozycja od Swingera pt. „Piątek„.

Powszechnie wiadomo, że piątek to weekendu początek, a więc też o tym jest nowy singiel od Swingera.

Friday” jest historią młodego mężczyzny, który z grupką znajomych w piątkowy wieczór uderza na balety. Jak zapowiada, impreza będzie na tyle sroga, że niedziela nie będzie w stanie zakończyć tej szalonej balangi.

Fani Swingera domagali się, by połączył siły ze swoim imiennikiem i nagrał wspólną produkcję. Można powiedzieć, że prośba ta poniekąd została spełniona, ponieważ w wideoklipie wystąpił MiłyPan. Bożyszcze nastolatek wcielił się tam w… – tego nie zdradzimy. Ponadto, twórcy teledysku na jego dole udostępnili cały tekst piosenki, co z pewnością umożliwi słuchaczom nauczenie się go. Gdy już będziemy go umieć to zostaje jedno rozwiązanie – pójść w tango razem ze Swingerem i ekipą

Imprezowa nowość od twórcy „Lodów” z pewnością sprawdzi się w niejeden piątek i niejeden balet. Prosty tekst okraszony ciekawą linią melodyczną oraz aranżacją sprawia, że utwór jest niezwykle melodyjny i taneczny.

Teraz mieliśmy okazję zobaczyć Miłego w teledysku imiennika. Kto wie – być może w kolejnej produkcji Piotrka Szostka usłyszymy 24-letniego artystę?

Na łamach naszego portalu prezentujemy „Piątek”. Jak oceniacie tę zwariowaną nowość oraz występ twórcy „Maniur„?