GłównaPremiery

Prośba fanów została spełniona! Swinger & MiłyPan we wspólnej produkcji! Ta nowość zachwyci miliony fanów!

Swinger i MiłyPan to artyści, których utwory znane są niemalże wszystkich. Pierwszy z wymienionych zadebiutował szaloną produkcją pt. „Lody„, która dzisiaj ma blisko 22 mln wyświetleń, drugi natomiast scenę podbił swoją „Królową” (~108 mln).

Obaj artyści poznali się podczas koncertu na statku w Mikołajkach w wakacje b.r. W czasie występu Swingera Miły dołączył się do wykonu utworu „Lody”, co bardzo przypadło fanom do gustu.

Następnie w klubie występ został ponownie powtórzony. Fani bardzo chcieli, by Piotrek z Piotrkiem połączyli siły i stworzyli wspólną produkcję.

Dwa dni temu na łamach wytwórni Lemon Records pojawiła się nowa propozycja od Swingera pt. „Piątek„.

Powszechnie wiadomo, że piątek to weekendu początek, a więc też o tym jest nowy singiel od Swingera.

Friday” jest historią młodego mężczyzny, który z grupką znajomych w piątkowy wieczór uderza na balety. Jak zapowiada, impreza będzie na tyle sroga, że niedziela nie będzie w stanie zakończyć tej szalonej balangi.

Fani Swingera domagali się, by połączył siły ze swoim imiennikiem i nagrał wspólną produkcję. Można powiedzieć, że prośba ta poniekąd została spełniona, ponieważ w wideoklipie wystąpił MiłyPan. Bożyszcze nastolatek wcielił się tam w… – tego nie zdradzimy. Ponadto, twórcy teledysku na jego dole udostępnili cały tekst piosenki, co z pewnością umożliwi słuchaczom nauczenie się go. Gdy już będziemy go umieć to zostaje jedno rozwiązanie – pójść w tango razem ze Swingerem i ekipą

Imprezowa nowość od twórcy „Lodów” z pewnością sprawdzi się w niejeden piątek i niejeden balet. Prosty tekst okraszony ciekawą linią melodyczną oraz aranżacją sprawia, że utwór jest niezwykle melodyjny i taneczny.

Teraz mieliśmy okazję zobaczyć Miłego w teledysku imiennika. Kto wie – być może w kolejnej produkcji Piotrka Szostka usłyszymy 24-letniego artystę?

Na łamach naszego portalu prezentujemy „Piątek”. Jak oceniacie tę zwariowaną nowość oraz występ twórcy „Maniur„?

Disco Polo

Radio FTB

Disco Polo

Disco Polo

Zobacz też

Back to top button


pobierz aplikację