Prezenter stacji Polo tv podbija scenę muzyki disco polo! Gorąca premiera od Macieja Smolińskiego pt. „Na Rudo”!

Skromny chłopak z Milanówka to właśnie Maciej Smoliński – wokalista, dziennikarz i prezenter telewizyjny to jedna z wielu najbardziej lśniących gwiazd stacji Polo tv. Maciej od wielu lat prowadzi jeden z najbardziej popularnych festiwali muzyki tanecznej w Ostródzie.
Festiwal od 2019 roku został przeniesiony do pięknego Olsztyna, gdzie również możemy spotkać Macieja.
Muzyk również od lat prowadzi koncerty za granicą, ma za sobą trzy trasy koncertowe w Wielkiej Brytanii, w Norwegii i Holandii z czego dwie trasy koncertowe z cyklu „Polonia Music Festival” w Niemczech i dwie trasy koncertowe w Stanach Zjednoczonych to niezwykłe doświadczenie dla Macieja godne podziwu!
Gwiazde możecie kojarzyć nie tylko z telewizji, ale również z duetu, który stworzył wraz z Agnieszką Drewnicką (Exaited) – to jeden z najgorętszych duetów w branży disco polo! Muzyk posiada na swoim koncie trzy autorskie utwory m.in „Na Fali” oraz „Ile bym dał”.
Trzecim i najnowszym kawałkiem od Macieja jest utwór pt. „Na Rudo”. Najgorętszą propozycję, która ujrzała światło dzienne skomponował sam Hubert Dzikołowski z zespołu Dziku oraz Tomasz Sidoruk – słowa natomiast napisał Przemysław Kaperzyński wraz z Maciejem Smolińskim. Panowie wylali z siebie ostatnie poty, żeby nowość od Macieja Smolińskiego została pokochana od pierwszych chwil wypuszczenia utworu na szerokie wody sceny muzyki disco polo.
Klip do najnowszej produkcji gwiazdy sceny muzycznej został zrealizowany w stolicy Szkocji a dokładnie w Edinburg’u, gdzie możemy zobaczyć przepiękną krajobrazową panoramę.

Gwiazda nie ośmieliła podzielić się z fanami swoimi odczuciami i przekazała wszystkim bardzo ciepłe słowa:

„Uśmiecham się dziś, kiedy pomyślę, że ja skromny chłopak z Milanówka wchodzę na scenę w Nowym Jorku. Każdy z moich projektów pielęgnuję jak najcenniejszy kwiat. Dziękuję mojej publiczności, którą poznaję w Polsce i za granicą. Obiecuję, że nigdy Was nie zawiodę i dam z siebie więcej.”

Zapraszamy do zapoznania się z bardzo przyjemną dla ucha premierą od Macieja Smolińskiego pt. „Na Rudo”!