Formacja Skyy, której pomysłodawcą i liderem jest Michał Marzec ma na swoim koncie takie utwory jak: Dziewczyny dzisiaj są jakieś inne, Olej go czy chociażby najnowszą propozycję pt. Prestiż zbiera sobie pomału rzeszę wiernych fanów.

Na kanale Polskie Disco zagościła właśnie najnowsza produkcja zespołu. Rytmiczna, energiczna muzyczna nowość idealnie sprawdzi się na klubowych parkietach. Rozbuja niejedną muzyczną scenę.

Aranż, kompozycja oraz treść piosenki to istna kwintesencja utworu, która nadaje singlowi muzycznego kopa. Utwór od dnia premiery zyskał sporo pozytywnych opinii i ponad pięćdziesiąt dwa tysiące wyświetleń.

Fani doceniają widowiskowy klip, w którym jedną z ról gra auto m-ki Tesla, w rolach głównych oczywiście – jak na prestiż przystało – kobiety, które czarują swoim urokiem.

Imprezowy Prestiż to kolejna propozycja na lato. Przy tym utworze można spędzić prestiżowe wakacje!

Podsumowując: Prestiż to utwór, który nie każdemu przypadnie do gustu, jednak większość znajdzie w nim swoje drugie oblicze i pomyśli: „Może ja też jestem prestiżowy/a?„. Rytmiczna, wakacyjna muzyczna propozycja, obok której nie da się przejść obojętnie.

Na łamach naszego portalu prezentujemy tę prestiżową propozycję. Czy utwór pobije „Dziewczyny dzisiaj są jakieś inne” i stanie się nowym hitem muzycznym?