Premiera od zespołu Boys! Fani zachwyceni nowością!

Zespół Boys uwielbia robić fanom niespodzianki! Tym razem nowość, której nikt się nie spodziewał!

Zespół Boys, ikona i prekursor muzyki disco polo. Od ponad 30-stu lat cały czas w tracie i na scenie zespół Boys wciąż potrafi zaskoczyć swoich fanów. Mimo lat doświadczeń ni brakuje im pomysłów na kolejne nowości.
BOYS na przestrzeni lat stał się nie tylko pupilem publiczności szukającej ogólnie rozumianej rozrywki muzycznej – Juwenalia, imprezy plenerowe – ale również znalazł swoje miejsce w wielu programach rozrywkowych cieszących się ogromną oglądalnością.

Utwór pt: „Jesteś szalona” to bez wątpienia największy przebój zespołu Boys a także nieodłączny element repertuaru wielu imprez.

Dziś na łamach naszego portalu prezentujemy nową i odświeżoną wersję ich największego przeboju z roku 1997 pt. „Jesteś szalona”. Z biegiem lat utwór ten doczekał się wielu nowych wersji oraz remixów. Czasami nawet niektóre wersje zmieniały utwór o 180 stopni aż do niepoznania.

Dzisiejsza wersja przypomina doskonale czary muzyki disco polo z lat 90-tych kiedy była nazywana jeszcze muzyką chodnikową, lecz nie do końca. Producent o nazwie RP zdecydował się połączyć styl nowoczesny z tradycyjnym dla disco polo. Co z tego wyszło? Zachęcamy do słuchania!

Disco Polo

Radio FTB

Disco Polo

Disco Polo

Disco Polo

Back to top button


pobierz aplikację