Ta strona używa plików cookie w celu usprawnienia i ułatwienia dostępu do serwisu oraz prowadzenia danych statystycznych. Dalsze korzystanie z tej witryny oznacza akceptację tego stanu rzeczy.
Polityka Prywatności    ZGODA
Premiery Ważne

Prawdziwy sztos! Zespół AM z premierą pt: „Ciemna noc”. Nowy rok należy do nich!?

Prawdziwy sztos! Zespół AM z premierą pt: „Ciemna noc”. Nowy rok należy do nich!?

Zespół AM został założony przez Andrzeja Kliczkowskiego. Formacja przekazuje słuchaczom dużą dawkę energii co gwarantuje udaną zabawę.
Na rynku muzycznym istnieją już ładnych parę lat gdzie przez ten czas przekonali do siebie setki tysięcy fanów, którzy uważnie śledzą karierę zespołu.

Nasza for­ma­cja prze­ka­zuje słu­cha­czom dużą dawkę ener­gii, co gwa­ran­tuje udaną zabawę.
Prze­ko­nać się o tym można obser­wu­jąc kanał Zespół AM Official na plat­for­mie YouTube. Two­rzymy oraz gramy muzykę disco polo i nie tylko.
Nasz zespół zade­biu­to­wał utwo­rem pt. „Za Twe oczy”. Muzyka jest żywa, taneczna, tak by każdy mógł się wyba­wić na zaba­wie. W swoim dorobku posiadamy już kilka swo­ich utwo­rów, które zado­mo­wiły na nie­jed­nym weselu w całej Pol­sce.

Do utwo­rów zostały rów­nież nagrane tele­dy­ski, które cie­szą się coraz więk­szą popu­lar­no­ścią. Wiel­kim atu­tem jest to, że nasz zespół wystę­po­wał pod­czas kon­cer­tów z naj­więk­szymi gwiaz­dami disco polo m.im Akcent, Weekend, Power Play, Mejk, Mig. – Pisze zespół AM.

Dziś na łamach naszego portalu prezentujemy nowość od zespołu AM pt: „Ciemna noc„. Kawałek w bardzo fajnym dynamicznym stylu z delikatnie mocniejszym brzmieniem co z pewnością spodoba się wielu fanom muzyki tanecznej.
Teledysk został stworzony przez firmę Allinteractive Films, która w swoim doświadczeniu ma współpracę z największymi zespołami sceny disco polo.
Gorąco już teraz zapraszamy i polecamy!