Prawdziwe wyznanie miłosne, które jest nieoszlifowane jak „Diament”. Romantyczna produkcja od Swingera już dostępna!


DiscoFm.pl - Radio Disco Polo

Swingera nie trzeba już nikomu przedstawiać. Ten, przypominający wokalem Czadomana, artysta zyskał ogromną popularność, dzięki wydanej pod koniec 2019 roku piosence pt. „Lody„.

Artysta jednak nie ma czasu na urlop. 2 lipca, za sprawą wytwórni Lemon Records pojawił się zwariowany utwór pt. „Cenzura„, a zaledwie kilka dni później nowa produkcja, o której tutaj jest mowa.

Utwór „Cenzura„, do którego powstał zwariowany teledysk od premiery zyskał zaledwie 22 tysiące, co jest dość kiepskim wynikiem porównując poprzednie produkcje. Idąc więc za ciosem, Swinger postanowił nie czekać i zaprezentować piosenkę bliską jego sercu.

Diament” to romantyczna historia o dziewczynie, która dla artysty jak nieoszlifowany diament. Chce za wszelką cenę ją pielęgnować, a inne kobiety dostają – jak śpiewa – „bana”, ponieważ liczy się dla niego tylko i wyłącznie ona.

Najnowsza produkcja od Piotra ma rytmiczne, taneczne brzmienie. Utwór idealnie pasuje na obecny, wakacyjny czas i relaks nad jeziorem. Od premiery, „Diament” w serwisie YouTube został wyświetlony już blisko 35 tysięcy razy i zyskał bardzo dużo pozytywnych komentarzy, wśród których można znaleźć również opinie zespołów muzycznych.

Podsumowując: „Diament” to kolejna produkcja, którą Swinger zaskoczył pozytywnie swoich fanów. Wokalista jednak nie zamierza wybrać się na wakacje i już pracuje nad nową produkcją. Jaki będzie jej tytuł? Dowiemy się niebawem. Tymczasem wiemy, że w planach NA TEN ROK są jeszcze do wydania utwory o zaskakujących tytułach: „Gesty„, „Magia„, „All Inclusive„, „Broszka” oraz „Bajlando„. Na który z nich najbardziej czekacie?!

Tymczasem, w oczekiwaniu na nowość, którą pewnie usłyszymy już niebawem prezentujemy „Diament„.