Powrót do XVII wieku! Nowość od Pudzian Band pt: „Zakochałem się” zachwyciła tysiące fanów!












DiscoFm.pl - Radio Disco Polo

Zespół Pudzian Band powstał w 2004 roku, a sprawcą całego zamieszania jest charyzmatyczny wokalista Krystian Pudzianowski.
Postanowił On zawojować świat muzyczny i założył zespół, który jest jednym z najpopularniejszych zespołów branży muzyki tanecznej.

Czytaj: https://mediadisco.pl/szykuje-sie-wielka-rewolucja-w-zespole-pudzian-band-wyjatkowe-chwile-w-branzy-disco-polo/

Nie od dziś wiadomo, że wielką pasją Krystiana są nie tylko sporty siłowe, ale również sporty walki – jak sam Krystian mówi „tradycje rodzinne trzeba podtrzymywać”
8 czerwca 2019 roku, podczas gali Free Fight Federation zorganizowanej w Zielonej Górze, transmitowanej przez TV Polsat, stoczył swoją pierwszą zwycięską walkę i jak sam powiedział- nie ostatnią.

Pudzian Band lubi mieszać gatunki muzyczne i eksperymentować co zresztą mogliśmy zauważyć w utworze pt: „Dawaj na ring”, który powstał specjalnie na potrzeby Walk KSW brata Krystiana, Mariusza Pudzianowskiego, oraz w utworze „Wnerwiona”.

Dziś na łamach naszego portalu prezentujemy kolejną odsłonę zespołu Pudzian band jaką jest najnowszy teledysk do utworu pt: „Zakochałem się”.
Teledysk utrzymywany jest w klimatach XVII wieku, klasyczne stroję oraz wyjątkowa sceneria to kolejny krok w eksperymentach Krystiana Pudzianowskiego.

Zachęcamy gorąco wszystkich do oglądania i komentowania nowości od Pudzian Band!