Zespół Power Play to trzech zwariowanych w pełni pozytywną energią muzyków, którzy na pierwszym miejscu stawiają dobrą zabawę.

Znani z ognistego temperamentu i niezwykłej przebojowości, z natury nie lubią robić wokół siebie dużego szumu, ale gdy tylko pojawią się na scenie, potrafią zaczarować ludzi tak, że nogi same rwą się do tańca. Jak sami mówią o sobie: „Cieszymy się, że muzyka którą tworzymy potrafi bawić sprawiając, że na twarzy wielu osób pojawia się uśmiech”.

Żywe instrumenty towarzyszące im podczas koncertów sprawiają, że muzyka w ich wykonaniu to niepowtarzalny styl, doskonałość dźwięku i nowoczesnych brzmień, a każda impreza z udziałem POWER PLAY  to niesamowite przeżycie i gwarancja dobrej zabawy, która na długo pozostanie w pamięci :)))

Twórcy takich hitów jak „Zawsze coś (oj tam oj tam”, „Co ma być to będzie” czy „Lubisz to Lubisz” Power Play to bez wątpienia jedna z najbardziej rozpoznawalnych gwiazd polskiej sceny muzyczno-rozrywkowej, zdobywcy wielu nagród na Ogólnopolskich festiwalach muzyki disco polo & dance.

Dziś na łamach naszego portalu prezentujemy nowość zespołu Power Play pt: „Jak Ciebie nie kochać”.
Nowość którą za chwilę wysłuchacie to świetnie dopracowany numer na ostatni guzik.
Długo wyczekiwany przez fanów zespołu lecz z pewnością wielu z Was stwierdzi że było warto!

Zapraszamy już teraz do wysłuchania!