GłównaO Gwiazdach

Popularny zespół ujawnia nowe informacje! Daj To Głośniej zaskakuje fanów po raz kolejny!

Pochodzący z Sycowa zespół Daj To Głośniej swoją karierę rozpoczął w 2019 roku. Wylansowany przez nich utwór „Mama ostrzegała” pokochała cała Polska.

Z biegiem czasu grupa wyszła na prowadzenie, a każdy nowo wydany utwór w zastraszającym tempie zyskał miliony wyświetleń, czego dobrym przykładem mogą być takie przeboje jak: „Jeszcze raz” (2.7 mln wyświetleń), „Ochotę mam„(8.2 mln wyświetleń) czy wydany miesiąc temu singiel „Wróciłeś nad ranem” (~1,9 mln wyświetleń).

Nie jest tajemnicą, że zespół ma w planach wydanie pierwszej płyty. W piątkowy wieczór, na fanpage’u zespołu pojawiła się garść nowych informacji dotyczących tego przedwsięziecia.

Jak możemy dowiedzieć się z zamieszczonego postu, ekipa niebawem rozpoczyna prace nad dwoma klipami. Jak zapowiada zespół, premiera kolejnego singla odbędzie się w dniu premiery płyty – czyli 26 maja. 26 maja to dzień matki ale także moment, w którym zespół obchodzi swoje dwu-lecie działalności.

Zespół zapowiada, że na debiutanckiej płycie pt. „Folk Disco” znajdzie się minimum 14 utworów, a większość jest nam znana. Nie wiadomo jednak, jaką propozycję ujrzymy 26 maja. Kto wie, może to będzie zupełnie coś nowego, czego nie uświadczymy na krążku? Może będzie to zupełnie coś nowego stworzonego specjalnie na dzień mamy lub dwulecie istnienia w branży muzycznej? Tego nie wiemy. Przekonamy się o tym już za miesiąc! Jedno jest pewne: szykują się zacne wakacje!

Disco Polo

Radio FTB

Disco Polo

Disco Polo

Zobacz też

Back to top button


pobierz aplikację