DiscoFm.pl - Radio Disco Polo

Od lat wiadomo, że disco polo cieszy się sporą popularnością. Co chwilę powstają nowe zespoły. Kolejny zasilił właśnie te szeregi.

Mowa tu o zespole Italieni, którzy – jak sami piszą – opowiadają językiem muzyki historię włoskiej ziemi a ich celem jest niesienie pocieszenia i radości oraz wywołanie uśmiechu na twarzy w obecnej, trudnej sytuacji jaką jest pandemia wywołana koronawirusem. Kilka dni temu w serwisie YouTube zadebiutował utwór pt. „Przepis na miłość„.

Debiutancki utwór zespołu to historia miłości pomiędzy Polską a Włochami. Piosenka jest niezwykle interesująca pod kątem muzycznym, tekstowym oraz klimatem. Produkcja idealnie wpisuje się w polsko-włoski klimat. Zachęca również do odwiedzenia tego kraju.

Jesteśmy przekonani, że utwór przypadnie do gustu nie tylko miłośnikom włoskich rytmów, ale również fanom dobrej muzyki disco. „Przepis na miłość” to produkcja, która jest tak zwaną odskocznią od standardowych disco polowych tekstów. Nie opowiada o miłości do kobiety – tylko o miłości do kraju. Kraju, w którym można zwiedzić Koloseum i odwiedzić Romę, a wiemy że „Roma to nie tylko Rzym„.

Warto wspomnieć, iż lider zespołu, Thomas Grotto, w 2018 roku zaprezentował swoją wersję kultowego utworu rodzeństwa Gwiazdowskich pt. „Wymarzona„.

A Wam jak się podoba debiutancka nowość?