GłównaPremiery

Wakacje czas zacząć! Arek Braxton w nowym wcieleniu, jakiego jeszcze nie widzieliście! Wokalista rusza na podbój muzycznego rynku!

Arek Braxton niezwykle utalentowany wokalista oraz prezenter telewizyjny ma na swoim koncie wiele utworów, które cieszą się wśród fanów ogromnym zainteresowaniem. W piątkowe popołudnie, 26 marca, konto artysty zasilił kolejny kawałek pt. „Ona niebezpieczna”.

Jak piszą twórcy pod klipem, nowa propozycja jest skierowana w kierunku koneserów letnich oraz wakacyjnych klimatów. Słowa do utworu napisał Paweł Lipski, szerszej publice znany jako Nowator, który z Arkiem stworzył numer pt. „Wymarzyłem sobie to”. Okazuje się, że współpraca była strzałem w dziesiątkę.

Najnowsza propozycja „Ona niebezpieczna” to latynoskie, hiszpańskie rytmy, zaś Braxton przez fanów otrzymał miano polskiego Enrique Iglesiasa. W refrenie utworu słyszymy słowa „Zaczyna robić się gorąco tu„, co jest idealnym odzwierciedleniem panującego w wakacje klimatu i podsumowuje całokształt utworu.

Opinie na temat wydanej na łamach wytwórni Lemon Records produkcji Arka Braxton są pozytywne, a fani podkreślają, że muzyk przyśpieszył lato. Produkcja zaskakuje pod względem muzycznym, wizualnym oraz wokalnym. Klip do utworu zrealizowało studio Short Film Teledyski z Lublina. W zaledwie kilka godzin od premiery propozycja zebrała już blisko 14 tysięcy a liczba ta cały czas rośnie.

Podsumowując: „Ona niebezpieczna” to utwór, który swoim stylem i klimatem pokochają wszyscy miłośnicy latynoskich rytmów. Tę propozycję śmiało można położyć na jednej szali obok takich hitów znanych hitów radiowych sprzed trzech-czterech lat. „Ona niebezpieczna” to połączenie „Despacito”, „Echame la Culpa” oraz „Macarena”. I właśnie taki zabieg sprawia, że ten utwór ma ogromny potencjał a Arek Braxton udowadnia, że potrafi pozytywnie zaskoczyć swoich słuchaczy. Gdy tylko w sieci pojawiła się zapowiedź klipu, publika oszalała – jak się okazuje nie bez powodu. Jest wakacyjnie, gorąco. Jednym słowem: Solidnie wykonana robota! Nic dodać, nic ująć. Bomba. Klasa. Petarda.

Za pośrednictwem naszego portalu przesyłamy Wam razem z Arkiem wakacyjny klimat.

Disco Polo

Radio FTB

Disco Polo

Disco Polo

Zobacz też

Back to top button


pobierz aplikację