radio disco polo
(Brak głosów)

Patryk Janas znany również jako Polski „Cristino Ronaldo” oraz „Dawidek” z serialu „Rodzinny interes” pomimo ciężkiej pracy na planie zdjęciowym serialu znalazł chwilę czasu na nową produkcję.
Patryk współpracuje z najlepszymi, czego dowodem jest m.in. nagrany w międzynarodowym duecie teledysk ze słowacką gwiazdą PAPAJAM.

Na scenie czuje się jak ryba w wodzie, nawiązując kontakt i zdobywając serca publiczności. „Polski Cristiano” jest osobą medialną, ma za sobą liczne występy w teledyskach, reklamach telewizyjnych, serialach, filmach czy sesjach zdjęciowych. Patryka można było zobaczyć chociażby w produkcji Patryka Vegi „Kobiety Mafii”.

W najnowszym utworze zespołu Deep Dance „Wpadnij na kawę” w refrenie pojawia się również damski wokal co okazało się miłym zaskoczeniem dla fanów zespołu.

Najnowszy singiel Deep Dance „Wpadnij Na Kawę” powstał przy współpracy Mariusza Bereziaka i Patryka Janasa. „Wpadnij na kawę” to rzecz jasna historia o miłości, a dokładniej rzecz ujmując personifikacja miłości. Niecodzienne zestawienie miłości i kawy.
Podaje zespół Deep Dance.

Już teraz zapraszamy do oglądania teledysku oraz do udostępniania.
Komentarze