Polski Cristiano Ronaldo śpiewa z aktorami serialu „Lombard życie pod zastaw” i „Rodzinny interes”!


DiscoFm.pl - Radio Disco Polo

DEEP DANCE – pod tym pseudonimem artystycznym kryje się „Polski Cristiano Ronaldo” czyli Patryk Janas – aktor, muzyk, model, kompozytor oraz wokalista. Jego twórczość znana jest wśród Polonii w całej Europie. Mimo krótkiego stażu na rynku muzycznym, wystąpił wiele razy m.in. w  Szwajcarii, Anglii czy Holandii, dając w zeszłym roku ponad 100 koncertów. Patryk współpracuje z najlepszymi, czego dowodem jest m.in. nagrany w międzynarodowym duecie teledysk ze słowacką gwiazdą PAPAJAM.

Na scenie czuje się jak ryba w wodzie, nawiązując kontakt i zdobywając serca publiczności. „Polski Cristiano” jest osobą medialną, ma za sobą liczne występy  w teledyskach, reklamach telewizyjnych, serialach, filmach czy sesjach zdjęciowych. Patryka można było zobaczyć chociażby w produkcji Patryka Vegi „Kobiety Mafii”. Od jakiegoś czasu Patryka możemy również zobaczyć w głównej roli (Dawida), w serialu „Rodzinny Interes” emitowanym  na antenie TV PULS. 

„Tany Tany” to najnowsza propozycja zespołu DEEP DANCE! Wideoklip został zrealizowany w prześmiewczej konwencji. Głównymi aktorami w teledysku, których na co dzień możemy podziwiać, oglądać na małym ekranie są: Henryk Gołębiewski (znany chociażby z takich produkcji jak: „Podróż za jeden uśmiech”, „Edi”, „Lombard. Życie pod Zastaw” jako Ziutek) , Roman Szczeblewski (Bronek z serialu „Rodzinny Interes”) i tancerka Kaja Kałuzińśka.