Zespół HaszTak to zespół z województwa Łódzkiego. Trójka przyjaciół która z pasji do muzyki udowodniła że ciężką pracą da się wiele osiągnąć.

Udało nam się zdobyć kilka informacji o zespole i ich początkach.

    • od roku 2016 działaliśmy w trójkę bez nazwy, nagrywając i publikując covery na YT, gdyż od zawsze chcieliśmy zajmować się muzyką i tworzyć ją, bo sprawia nam to ogromną radość i satysfakcję. Tak dobrze się przy tym bawiliśmy (zwłaszcza przy kolędzie Przybieżeli do Betlejem), że postanowiliśmy zająć się muzyką w 100% na poważnie i stwierdziliśmy, iż fajnie byłoby spróbować swoich sił w programie Disco Star.

 

  • Długo się nie zastanawiając, postanowiliśmy wybrać się do 6. edycji, jednak przed tym trzeba byłoby się jakoś nazwać. Długo debatowaliśmy nad odpowiednią nazwą, wymyślając przeróżne zlepki słów, zahaczając nawet o łacinę, język francuski czy też rosyjski. Ostatecznie doszliśmy do wniosku, że chcielibyśmy nazwać się jakoś nowocześnie, nawiązać w pewien sposób do współczesności i portali społecznościowych, mówiąc krótko – internetu, i po krótkim namyśle, znaleźliśmy to, czego szukaliśmy. Tym właśnie sposobem w styczniu 2018 powstał oficjalnie zespół HaszTak.

Uczestnicy programu DiscoStar emitowanego w telewizji PoloTV. Doszli aż do półfinałowego co dało im dużo większe możliwość.

Dziś w sieci pojawiła się premiera teledysku do utworu „Mamy całą noc” na którą serdecznie zapraszamy!