Ta strona używa plików cookie w celu usprawnienia i ułatwienia dostępu do serwisu oraz prowadzenia danych statystycznych. Dalsze korzystanie z tej witryny oznacza akceptację tego stanu rzeczy.
Polityka Prywatności    ZGODA
Premiery Ważne

Podróż po świecie za sprawą duetu. Głośna premiera od Menelaos & Discoboys pt. „Języki obce” już dostępna!

Podróż po świecie za sprawą duetu. Głośna premiera od Menelaos & Discoboys pt.  „Języki obce” już dostępna!

DiscoFm.pl - Radio Disco Polo

Formacje: Discoboys, na której czele stoi Kamil Kossakowski, jak i również Menelaos (Wojtek „Levelon” Sarwa) są już dobrze znane swoim fanom. Utwory obu zespołów grane są na niejednych imprezach.

Chłopaki postanowili połączyć siły i zaprezentować słuchaczom imprezą, energiczną nowość pt. „Języki obce”.

Jak pisze deut: ”Utwór opowiada historię o pewnym siebie, dorosłym mężczyźnie, który zwiedza różne zagraniczne kraje takie jak Włochy, Hiszpania, Francja, poznaje różne kultury i po prostu świetnie się bawi. U jego boku, zawsze możemy spotkać piękną i atrakcyjną modelkę, która towarzyszy mu przy każdej podróży. Mamy cichą nadzieję, że nasz utwór roztańczy i rozśpiewa Was przed ekranami i odbiornikami audio, a my w rzeczywistości wrócimy do niezapomnianych podróży i spotkań z naszymi przyjaciółmi. ”

„Języki obce” to imprezowa, dyskotekowa a przede wszystkim roztańczona nowość, która – jak zapewniają twórcy – powstała, by umilić te długie, spędzane dni w domu z powodu panującej pandemii. Wszystkim, którzy podróżowali za granicę utwór przywoła wspomnienia z wyjazdami do danego kraju, co w czasie trwania epidemii koronawirusa spowoduje uśmiech na twarzy; natomiast tych którzy nie mieli okazji – zachęci do skorzystania z wakacji w obcym kraju.

W związku z premierą grupa Discoboys na swoim fanpage wystartowała z konkursem, w którym do wygrania są atrakcyjne nagrody.

Refren utworu ma dwuznaczne znaczenie. Aby jednak dowiedzieć się jakie – należy wsłuchać się w tekst piosenki, który – nie oszukujmy się – jest bardzo przyjazny dla ucha. Sam utwór jest dynamiczny i rytmiczny, co powoduje, że ciężko powstrzymać się od pójścia w przysłowie „tany, tany”. To wszystko okraszone jest ciekawie zrealizowanym przez firmę Allinteractive Films videoklipem. Utwór wydany za pośrednictwem Wydawnictwa Muzycznego Folk.

Na łamach naszego portalu prezentujemy Wam tę zwariowaną, taneczną nowość. Jesteśmy pewni, że zatrzęsie niejednym baletem. Piosenka jest idealną propozycją na nadchodzące lato i wakacyjne, wspólne chillouty.