DiscoFm.pl - Radio Disco Polo

Dramą związaną z zespołem Piękni i Młodzi na początku b.r. żyła cała Polska. Z formacji został wyrzucony współzałożyciel Dawid, który obecnie rozpoczął solową karierę. Mimo zaistniałej sytuacji, zespół nadal ma ogrom fanów a ich utwory cieszą się sporym zainteresowaniem, czego przykładem może być wydany na łamach wytwórni Vanila Records utwór „Nowa ja„. Piosenka zebrała do dnia dzisiejszego bowiem ponad 4 mln odsłon.

Czerwcowy utwór okazał się wielkim hitem do tego stopnia, że zespół pracuje nad dwoma nowymi singlami, które ujrzą światło dzienne już wkrótce. Jak informuje formacja na swoim oficjalnym fanpage’u jedna z piosenek ma być niespodzianką.

Misiaki jak tam mija wam sobotnie popołudnie?😀 Dla nas dzisiaj pracowity dzień. Poranek w studio,a już za chwile ruszamy…

Opublikowany przez Piękni i Młodzi Official Sobota, 3 października 2020

Póki co, Piękni i Młodzi nie udzielają informacji kiedy produkcje zostaną zaprezentowane fanom, którzy z niecierpliwością wyczekują najnowszych produkcji.

Formacja nie raz potrafiła nas zaskoczyć, a więc z pewnością szykują się dwie bombowe produkcje, na które trzeba się przygotować! Czekacie?