Daniel - Jedno serce

Bedi - Jak zrozumiec cie mam
(Brak głosów)

W mediach głownie nastawionych negatywnie do nurtu muzyki disco polo notorycznie pojawiają się informacje o upadku tej muzyki.
Muzyka disco polo istnieje od początku lat 90 i trwa do dziś, jednak kilka lat temu media dość skutecznie wyeliminowały ten rodzaj muzyki ze stacji telewizyjnych oraz targowisk przez co fani muzyki disco polo zmuszeni byli oderwać się w jakimś stopniu od swoich ulubionych artystów, jednak koncerty były dalej organizowane i przyciągały dużą liczbę gości.
Od roku 2012 muzyka disco polo przeżywa swoją drugą młodość i póki co możemy zapewnić wszystkich fanów że ma się dobrze.
Istnieją portale, telewizje którym jest to oczywiście nie na rękę że taka muzyka czasami wybija się szybciej na imprezie niż inne gatunki.

Disco polo to muzyka lekka łatwa i przyjemna. Jak mówi Marcin Miller lider zespołu Boys: – na koncerty disco polo ludzie przychodzą się bawić, oderwać od codziennego życia, zapomnieć o pracy.

Milionowe wyświetlenia teledysków w serwisie YouTube potwierdzają również że disco polo żyje własnym życiem i póki co nic nie wskazuje na to aby coś się w tym kierunku zmieniło 🙂

Obecnie w internecie Króluje Zenek Martyniuk z zespołu Akcent.
Utwór: „Przez twe oczy zielone” ma ponad 164 miliony wyświetleń.
Następny utwór to: „Ona tańczy dla mnie” zespołu Weekend. 177 milionów wyświetleń.
Komentarze