Po 10-ciu latach wokalista disco polo zdecydował się opublikować długo wyczekiwany utwór!

Nadeszła wiosna wraz z nią piękne słoneczne promienie oświetlające nasze pomieszczenia nie tylko muzyczne, ale również spokojne domowe zacisze. Wraz z wiosną pojawiają się wiosenne porządki, każdy zna to uczucie doskonale.
Wokalista muzyki disco polo, również za pomocą swojego portalu społecznościowego dostarczył wszystkim ogromnego zadowolenia.
Arek Kopaczewski wraz z wiosennym krokiem postanowił przedstawić wszystkim swoją muzyczną szafę grającą.

Wokalista wrócił wspomnieniami do swoich początków, oraz pierwszej nazwy artystycznej pod którą mieliśmy okazję go poznać.
Nie od dziś wiadomo iż artysta sceny muzycznej uwielbia rozpieszczać swoich fanów, oraz wszystkich odbiorców muzyki disco polo.
Na profilu społecznościowym wszyscy mają okazję odsłuchać, bo takiego wysypu muzycznego dawno nie było.
W utworach pojawiają się również covery, które dopieścił swoim głosem sam Arek.

Śmiało można stwierdzić iż śpiew jest jego największą pasją, a rodzina ogromną motywacją.
Ogromna dusza romantyka jaka w nim drzemie w bardzo szybkim czasie jest przelewana na kartkę papieru, za co publika muzycznych odbiorców Arka uwielbia.
Każda jego produkcja trafia w bardzo szybkim czasie prosto w serca fana muzyki tanecznej.
Podczas tego muzycznego wysypu nie zabrakło utworu od którego wszystko się zaczęło a wokalista oficjalnie zaczął nagrywać kolejne nowości jako Arek Kopaczewski mowa tutaj o utworze pt. „Za Tobą idę”.

Artysta po dziesięciu latach od wykonania utworu zdecydował się podzielić z ogromną rzeszą fanów produkcją w której chętnie wraca do wspomnień. To nie tylko ten jeden smaczny hit pojawił się na profilu samego artysty, bo jest tego dużo więcej, a grzechem jest nie odsłuchanie otwartej wiosennej szafy grającej wokalisty.

Disco Polo

Radio FTB

Disco Polo

Disco Polo

Disco Polo

Back to top button


pobierz aplikację