Piosenkarz disco polo szykuje się do operacji – Wokalista chudnie w oczach fanów!

Sławomir Świerzyński artysta tworzący jedyną w swoim rodzaju grupę muzyczną Bayer Full szykuje się do poważnej operacji.
Wokalista w ciągu ośmiu tygodni schudł aż 17 kg, jak przyznał sam Sławomir w wywiadzie „Fakt” – Lider szykuje się do kolejnej operacji biodra, która planowo ma się odbyć początkiem marca.

Artysta w zeszłym roku już przechodził jedną operację, a dokładnie została mu wszczepiona proteza stawu biodrowego które dawało się we znaki i uniemożliwiało mu stu procentowe funkcjonowanie.
Jak podkreślił Sławomir zaczął się zdrowo odżywiać, spożywać dużo warzyw, owoców – a jego jadłospis jest bardzo ograniczony.
Na śniadanie spożywa sok z bukietu warzyw, obiad normalnie a na kolację zjada tylko dwie figi.

Wokalista chudnie w oczach swoich fanów, oni natomiast są pod ogromnym wrażeniem sukcesu jakie odnosi Sławomir Świerzyński nie tylko w kwestii zdrowotnej ale co najważniejsze muzycznej!
Cesarz muzyki disco polo przyznał iż wchodzenie po schodach nie sprawia już mu żadnych trudności, zaczął również biegać – jak sam przyznał wokalistka „Nie jest to dla mnie żadna filozofia” – wspomniał w wywiadzie z „Fakt”.


Zespół Bayer Full powstał w listopadzie przełomem 1984 roku!
Disco polowa grupa Bayer Full na swoim koncie posiada mnóstwo wspaniałych produkcji, które bez większego zastanowienia kocha je cała publika!
Zespół całkiem niedawno dostarczył swoim fanom najnowszą i jeszcze ciepłą produkcję pt. „Lubię deszcz” – pomimo aury pogodowej jaka nas otacza utwór rozpromienia to wszystko doskonale.


Disco Polo

Radio FTB

Disco Polo

Disco Polo

Back to top button


pobierz aplikację