Ta strona używa plików cookie w celu usprawnienia i ułatwienia dostępu do serwisu oraz prowadzenia danych statystycznych. Dalsze korzystanie z tej witryny oznacza akceptację tego stanu rzeczy.
Polityka Prywatności    ZGODA
O Gwiazdach Ważne

PILNE! COVID-19 w branży disco polo! Znany artysta zarażony KORONAWIRUSEM!

PILNE! COVID-19 w branży disco polo! Znany artysta zarażony KORONAWIRUSEM!

Rok 2020 był trudny nie tylko dla wszystkich przedsiębiorców mających własny biznes, ale również dla artystów.

W marcu ub.r. wszystkie telewizje i media huczały tylko o jednym – wybuchu koronawirusa. (Kwestię wiary w wirusa pozostawiamy do indywidualnej opinii naszych czytelników.) Nakładane przez władze restrykcje związane z pandemią spowodowały, że fani nie mogli spotkać podczas koncertów ze swoimi ulubionymi gwiazdami, natomiast niektórzy artyści próbowali swoich sił w innych zawodach.

W październiku na łamach naszego portalu informowaliśmy, że ofiarą koronawirusa stał się znany wokalista, Daniel Dobraszkiewicz (więcej informacji tutaj). Jego stan był poważny, ponieważ bardzo długo przechodził tę chorobę.

Wydawać by się mogło, że z rozpoczęciem nowego 2021 roku wszystko wróci do normy. Okazuje się jednak, że epidemia dalej trwa a Rząd co chwile wprowadza nowe obostrzenia i statystki osób zarażonych.

Wśród nowych zarażonych koronawirusem osób jest znany DJ i wokalista – DiDżej Mietek. Dariusz osobiście przekazał tę informację za pomocą social mediów.

W miniony czwartek test na obecność covid-19 został potwierdzony zarówno u samego artysty, jak i jego żony. Wokalista stracił węch i smak, jednak jego stan jest stabilny a wszelkie obowiązki wykonuje mobilnie. Białostocki gwiazdor miał być udzielić wywiadu na żywo dla Radia Jard. Niestety, choroba pokrzyżowała te plany i wywiad został przeprowadzony za pośrednictwem Internetu.

W imieniu całej Redakcji życzymy dużo zdrowia.