Daniel Martyniuk, syn Króla Disco Polo Zenka Martyniuka z zespołu Akcent to postać ostatnimi czasy dość bardzo kontrowersyjna dla mediów.
Daniel to dość specyficzny mężczyzna mający swoje zdanie na wiele politycznych podglądów co sprawa że dość mocno interesują się nim portale plotkarskie nie koniecznie zawsze pisząc prawdę o tym co się dzieje w jego życiu.

Syn Zenka, Daniel Martyniuk został nominowany do podjęcia wyzwania w #hot16challenge, który stał się bardzo modną formą pomocy wśród gwiazd disco polo.
Daniel otrzymał nominację od zespołu Łobuzy, którzy również nagrali swoją wersję #hot16challenge.

Młody mąż oraz ojciec pięknej Laury czyli Daniel Martyniuk w swoim rapie dziękuje swojej żonie za wszystko oraz zdradza szczegóły pobytu w areszcie w którym przebywał poprzez złamanie pewnych przepisów prawnych.

Jakby tego było mało rapujący Daniel nominował kolejne osoby do podjęcia wyzwania jakimi są m.i.n jego ojciec, Król Disco polo Zenon Martyniuk oraz wokalista zespołu Bad Boys Blue John McInerney.

Nominowany przez Łobuzy nieposkromiony syn Zenka – Daniel Martyniuk -przechodzi metamorfozę w Lil Xen’a (czyt. Lil Zen), aby wesprzeć akcję pomocy polskiej służbie zdrowia.

Jesteście ciekawy czy Daniel odziedziczył talent wokalny po Ojcu? Przekonajcie się sami!
Jednak należy pamiętać że w tym wszystkim chodzi o pomoc i zbiórkę pieniędzy dla służby zdrowia a nie o talent wokalny 🙂