DiscoFm.pl - Radio Disco Polo

Power Lans to pseudonim Bartłomieja Wilkowskiego. Ten młody artysta zadebiutował na scenie disco polo dokładnie 1 lutego b.r. utworem Anka kochała mnie, do którego aranżację stworzył niepowtarzalny i niezastąpiony Levelon.

Utwór zyskał sympatię fanów. Kilka miesięcy później na kanale zespołu pojawił się zupełnie nowy kawałek. Mowa tu o utworze Czy Ty weźmiesz ze mną ślub?. Tytuł początkowo może sugerować, że mamy do czynienia z coverem znanego utworu od formacji Defis, jednak tak nie jest.

Bartłomiej w swoim drugim singlu oznajmia, że zakochał się i w pełni jest przekonany, że to właśnie ta dziewczyna zostanie jedyną wybranką jego życia. Dręczy go jednak pytanie czy wybranka przyjmie oświadczyny.

Ciekawa aranżacja, ponownie stworzona przez Levelona, z dość fajnym, prostym i wpadającym w ucho tekstem tworzy bardzo zaskakujący, muzyczny numer przy którym nie sposób nie tańczyć.

Czy Ty weźmiesz ze mną ślub? to sympatyczna, pozytywna produkcja, dzięki której – będąc nieśmiałym – można zadać swojej wybrance bardzo ważne pytanie. Power Lans pomaga nam otworzyć się i uwolnić prawdziwe, tkwiące w głowie myśli.

Choć od premiery minęło już blisko miesiąc to propozycja nadal utrzymuje poziom świeżości. Po dziś dzień utwór przewija się wśród nowych premier i w dalszym ciągu jest chętnie odsłuchiwany.

Podsumowując: Najnowsza propozycja od Power Lans to życiowa piosenka, która uratuje nas w podjęciu trudnej decyzji (a właściwie wypowiedzeniu tych trudnych słów) oraz zmotywuje do działania. Ponadto utwór mona zadedykować swojej wybrance. Prosty tekst z łatwością zapada w pamięć. Całość spięta przez Levelona powoduje, że w wokalu artysty drzemie ogromny potencjał. Potencjał, który artysta z pewnością wykorzystał i pokazał klasę. Ale jak obiecuje – to jeszcze nie koniec, a sam się dopiero rozkręca.

W imieniu redakcji życzymy Bartkowi muzycznych sukcesów.

Na łamach naszego portalu prezentujemy Wam tę jakże wyborową nowość.