Wszyscy od kilku dni żyjemy wydarzeniami które miały miejsce w Zakopanem pomiędzy partnerami członków zespołu Magdy i Dawida.
Sytuacja zrobiła się bardzo poważna, nie tak dawno założyciel zespołu Dawid Narożny informował w mediach że zmiany w składzie zespołu nie będzie i dalej będą tworzyć i grać w niezmienionym składzie.

Czytaj: https://mediadisco.pl/dawid-narozny-wydal-kolejne-oswiadczenie-po-klotni-ktora-wstrzasnela-fanami-zespolu-piekni-i-mlodzi/

Dziś okazuje się że nie będzie tak kolorowo. Skład zespołu zostaje jednak zmieniony. Niestety już bez Dawida Narożnego.
Magdalena Narożna wokalistka zespołu Piękni i Młodzi oraz była żona Dawida wydała oświadczenie w którym informuje fanów o zmianach w zespole.

Witajcie kochani! Ważna informacja! W dniu 2 stycznia w zespole Piękni i Młodzi nastąpiły zmiany personalne! Formacja od tego momentu tworzy oraz koncertuje w składzie: Magdalena Narożna(liderka zespołu, wokalistka), Daniel Wilczewski(wokalista, klawiszowiec) oraz Daniel Biczak(wokalista, gitarzysta, realizator dźwięku). Dwoje pierwszych z wymienionych muzyków tworzyło zespół od samego początku, trzeci natomiast dołączył do niego 3 lata temu i pełen pasji oraz zaangażowania prezentował się wam na scenie. Ich wspólną decyzją, z dniem 02.01.2020 roku ze składu „Pięknych i Młodych” wykluczony został Dawid Narożny – czwarty dotychczasowy członek zespołu. Otrzymał on pisemne, prawnie wiążące wypowiedzenie, uniemożliwiające mu funkcjonowanie, wypowiadanie się czy też zawieranie jakichkolwiek umów w ramach tegoż zespołu. Magdalena Narożna z zespołem Piękni i Młodzi najbliższy koncert zagra już 18.01.2020 roku. Potem kolejne występy w Polsce i za granicą. Z początkiem nowego roku planowane są także premiery nowych utworów. Pracujemy na pełnych obrotach aby w postaci nowych produkcji oddać wam całych siebie. Pozdrawiamy was serdecznie i liczymy na wasze dalsze, bezgraniczne wsparcie. Zespół Piękni i Młodzi (Madzia,Daniel,Daniel). Chcemy poinformować iż od tej pory jest to jedyna, prawdziwa i zarazem oficialna strona zespołu Piękni i Młodzi, na której publikowane będą wszystkie newsy i smaczki z życia zespołu:) Napisała Magda Narożna

Zespół będzie grać dalej w trój osobowym składzie lecz zamiast Dawida będzie Daniel którego wcześniej mogliśmy podziwiać za konsolą jako Dj w trakcie koncertów oraz w klipach zespołu. Daniel również był wokalistą zespołu Jago Young który wygrał pierwszą edycję programu „Disco Star” telewizji PoloTv.

Zmiany w zespole dotknęły również fanów którzy nie kryją wielkiego rozczarowania pisząc jednoznaczne komentarze.

 – Już nie ma tego zespołu. Bez Dawida zespół nie istnieje.. był ogromnie ważna częścią
Jak dla mnie – nie ma Dawida, nie ma zespołu ale cóż … Fajnie było ale się skończyło 
– Nie ma Dawida, nie ma Zespołu jak dla Mnie!

Oskar Kamiński, pełnomocnik Dawida, w rozmowie z portalem Pudelek.pl podkreśla, że jego klient nie otrzymał żadnego pisma w sprawie usunięcia z zespołu. Co dalej z zespołem będzie i ich twórczością?

Mamy jednak nadzieje że muzyka zespołu nie ulegnie zmianie i dalej będą tworzyć wielkie przeboje a na swoje koncerty będą przyciągać tłumy fanów!