Piękni i Młodzi bez Dawida? Czy to koniec ich współpracy?!

Jakiś czas temu fanom zespołu Piękni i Młodzi przeszła przez głowę czarna myśl, gdy zobaczyli na profilu Magdaleny Narożnej zdjęcie z konferencji prasowej TVP na której brakło Dawida Narożnego.
Uspokajamy wszystkich słuchaczy, którzy myśleli że Dawid pożegnał się z zespołem.

Na jego nieobecność podczas konferencji wpłynęła choroba, przy której stracił głos – ale nie ma tego złego co by na dobre nie wyszło gdyż, pomimo choroby, która uniemożliwiła Dawidowi stuprocentowe funkcjonowanie i nieobecność to miał zapewnioną rewelacyjną opiekę medyczną!


O samopoczucie dbała bardzo wzorowo jego partnerka Joasia, która dołożyła wszelkich starań żeby Dawid w dość szybkim tempie powrócił do formy.
Szczęśliwa para z chęcią podzieliła się na swoich profilach społecznościowych zdjęciami, nie tylko z przebiegu choroby oraz tajnych magicznych leczniczych sposobów – ale co najważniejsze to przedstawienie jaka wielka miłość kwitnie pomiędzy Dawidem Narożnym a uroczą Joanna.

Na tą cudowną parę patrzy się idealnie, uśmiech nie znika im w ogóle z twarzy, a Dawid ciągle zdobywa serce swojej partnerki, mimo tego że już są ze sobą złączeni.
Miłość kwitnie coraz mocniej – a Dawid z zespołu Piękni i Młodzi promienieje w objęciach swojej partnerki!

Cały skład zespołu będziemy mogli słuchać i podziwiać podczas tegorocznego Sylwestra Marzeń w TVP2, który odbędzie się w Zakopanem!

Disco Polo

Radio FTB

Disco Polo

Disco Polo

Disco Polo

Back to top button


pobierz aplikację