Ta strona używa plików cookie w celu usprawnienia i ułatwienia dostępu do serwisu oraz prowadzenia danych statystycznych. Dalsze korzystanie z tej witryny oznacza akceptację tego stanu rzeczy.
Polityka Prywatności    ZGODA
Ważne Making of

Piękna wokalistka pokazuje swoją figurę na planie nowego teledyku!

Piękna wokalistka pokazuje swoją figurę na planie nowego teledyku!

DiscoFm.pl - Radio Disco Polo

Aneta Działak, znana pod pseudonimem Iness nie raz już swoim wyglądem oraz utworami udowodniła, że jest potrafi zaskakiwać.

Ostatni, wydany w marcu b.r. utwór pt. „Przeznaczenie” w popularnym serwisie został odtworzony już ponad 180 tysięcy razy, a wśród komentarzy aż roi się od pozytywnych opinii.

Po pięciomiesięcznej przerwie Iness postanowiła zaskoczyć fanów. Na popularnych mediach społecznościowych artystka podzieliła się zdjęciami z planu najnowszej produkcji.

W branży disco utwory o kolorowych oczach są niezwykle modne. Do tej playlisty dołączyć można także nowość, nad którą Aneta pracowała przez ostatnie miesiące, bowiem tytuł propozycji na jesień to „Oczy migdałowe„.

Okazuje się, że klip już jest w pełni gotowy i – jak mówi wokalistka – wyszedł perfekcyjnie. Data premiery nie została jeszcze ogłoszona. Videoklip stworzyła firma PNmedia.

Czym zaskoczy nas Iness tego dowiemy się już niebawem. Tymczasem na łamach naszego portalu przypominamy „Przeznaczenie„.