Pełne uroku balladowe brzmienia są niczym miód na serce.

Zespół Avangarde z ogromnym asem w rękawie, nowość jaką przygotowali ma ogromną szansę na pozostaniem hitem tegorocznego roku.
Na swoim koncie zespół posiada doskonale każdemu produkcje m.in. „Ostatni dotyk„,”Taka Sexy” czy też „To będzie moja żona„.

Zespół nie planuje w żaden sposób ani na sekundę się zatrzymać i postanowił przedstawić wszystkim fanom muzyki tanecznej balladową wersję najnowszej produkcji pt. „Poznałem ją o północy„.
Utwór na swój sposób jest bardzo wyjątkowy, klimat jaki został przedstawiony w klipie jest na wagę złota.
Artysta postanowił uszczęśliwić odbiorców muzyki disco polo uwielbiających romantyczny klimat jak i oznajmić największą miłość do swojej żony.

Produkcja, która ujrzała światło dzienne została przedstawiona wszystkim z największą i najszczerszą dedykacją dla żony wokalisty.
Z pewnością takiej niespodzianki nikt by się nie spodziewał, a miłość między małżonkami nabiera jeszcze więcej miłości oraz barw jak przedstawiona została w nowości.

Na łamach naszego portalu wszystkim naszym czytelnikom przedstawiamy najgorętszą balladę pt. „Poznałem ją o północy” od zespołu Avangarde.