DiscoFm.pl - Radio Disco Polo

Patryk Michalczak, niegdyś założyciel i wokalista nieistniejącego już zespołu Amant, od 2018 roku należy do formacji Fires, w której również jest wokalistą.

Kilka dni temu Patryk udostępnił wzruszający a zarazem przepiękny utwór dedykowany swojej zmarłej mamie.

Piosenka pt. „Dla Ciebie mamo” bardzo chwyta za serce. Utwór powoduje, że zaczynamy się zastanawiać jak kruche jest nasze życie, które może skończyć się z dnia na dzień nie znając daty oraz godziny.

Patryk śpiewa w utworze, że jego mama odeszła zbyt wcześnie, lecz doskonale wie, że spotka się z nią kiedyś. Wierzy w to, że jest jej tam dużo lepiej niż tutaj na ziemi. Ze łzami w oczach dzieli się fanami tą smutną wiadomością za pomocą prostych dźwięków wypływających z piosenki.

Śmierć ukochanej osoby na lata zostawia w sercu ogromny ból i pustkę. Patrykowi z pewnością trudno będzie stanąć na scenie by zabawić swoich fanów, ponieważ w głębi duszy oraz serca będzie miał swoją mamę.

W imieniu całej Redakcji przesyłamy Patrykowi najszczersze kondolencje oraz wyrazy współczucia. Wierzymy, że mimo doskwierającego Ci bólu wkrótce wszystko będzie dobrze. Po śmierci bliskiej osoby ciężko jest stanąć na nogi i się pozbierać każdemu z nas.

Patryk, jesteśmy z Tobą. 3maj się chłopie.