Na początku czerwca b.r. pisaliśmy o tym, że formacja Deep Dance, której przedstawicielem jest Patryk Janas zapowiada wakacyjną nowość. Ten dzień właśnie nastał.

Od początku czerwca ekipa prężnie pracowała nad montażem wideoklipu, którego premiera odbyła się w poprzedni wtorek, 30 czerwca.

Videoklip do utworu został nagrany w pięknych plenerach Serocka (woj. mazowieckie). W teledysku, jedną z głównych ról, zagrał statek z wypożyczalni Unijny Wiatr.

Najnowsza, wakacyjna propozycja od Deep Dance to szalony, zwariowany, z życia wzięty utwór opowiadający o chłopaku, którym zawładnęła seksowna kobieta.

Oprócz świetnego aranżu, linii melodycznej oraz ciekawego tekstu kunsztu dodaje saksofoniczne brzmienie, za co fani bardzo cenią taki zabieg.

Fani są pod wielkim wrażeniem stworzonego videoklipu oraz tekstu, który wpada w ucho od pierwszego przesłuchania.

Od dnia premiery minął zaledwie tydzień, a fani nadal nie mogą zapomnieć o „Złodziejce serc„. Ta imprezowa, piękna propozycja to idealna propozycja na okres wakacji. Malownicze, piękne tereny Serocka zachęcają do odwiedzenia tego miejsca.

Sam utwór od premiery zyskał masę pozytywnych recenzji. „Złodziejka serc” od grupy Deep Dance to ewidentny muzyczny sztos, który zachęca do tańca i który należałoby dodać do swojej playlisty.

Na łamach naszego portalu prezentujemy tę mistrzowską nowość.

Co myślicie o nowej produkcji od Deep Dance? Nam bardzo się podoba. Z pewnością nie będziemy o niej długo zapomnieć.