W 2018 roku Telewizja Polska po raz pierwszy zorganizowała przedsięwzięcie muzyczne, a mianowicie Festiwal Muzyki Tanecznej odbywający się na przełomie sierpnia lub września w Kielcach. Rok 2020 nie jest kolorowy dla organizatorów imprez oraz gwiazd disco polo. Pandemia wywołana przez koronawirusa powoduje, że imprezy masowe zostały odwołane. Ale czy na pewno?

Okazuje się bowiem, że dla telewizji nie jest to przeszkodą i już w sobotę, mimo trwającej pandemii, w Kielcach odbędzie się trzecia edycja FMT. Na scenie zagrają m.in Weekend, Bayer Full, Zenon Martyniuk z zespołem Akcent, Boys, CamaSutra i wiele innych.

Ze względu na obostrzenia sanitarne, w koncercie na kieleckiej Kadzielni będzie mogło wziąć udział MAKSYMALNIE 2500 osób. Uczestnicy imprezy OBOWIĄZKOWO będą musieli mieć MASECZKI, a widzowie będą zajmować CO DRUGIE MIEJSCE.

Z zamieszczonych informacji wynika, że impreza rozpocznie się w sobotę, 8 sierpnia, o godzinie 18:30 a skończy około 23-tej. Transmisja koncertu odbędzie się w TVP 2 w dwóch transzach: sobota (20:40 i 21:40) oraz niedziela o tej samej porze.

Tymczasem przypominamy imprezę ubiegłoroczną.

Organiatorami koncertu jest TVP i Miasto Kielce.