Pamela Stone zostaje w Polsce na dłużej! Międzynarodowa współpraca receptą na sukces.

Formacja Vivat z pewnością należy do jednych z tych zespołów, którego utwory rozpoznawalne są po jednym brzmieniu. Jak już pisaliśmy, produkcje Vivatu są przemyślane zarówno pod kątem tekstowym, jak i również muzycznym. Propozycja pt. „Oddam Ci wszystko” stała się wielkim przebojem, który skradł serca fanów. W serwisie YouTube odtworzono go już ponad 53 mln razy. Piosenka ta jest także nierozłącznym elementem imprez weselnych.

20 maja b.r za pośrednictwem wytwórni Green Star pojawiła się nowość od grupy Vivat, tym razem stworzona w duecie z artystką mającą polskie korzenie, mieszkającą obecnie na Florydzie – Pamelą Stoną. Pamela współpracowała bowiem m.in z zespołem Backstreet Boys, Rafałem Brzozowskim, Margaret, Sarsą, Antkiem Smykiewiczem oraz Reece Pullingerem i Kasią Popowską. Twórcy utworu „Zostań na dłużej” decydując się na współpracę z polsko-amerykańską wokalistką dokonali bardzo dobrego wyboru.

„Zostań na dłużej” to blisko 5-minutowa romantyczna propozycja, z niezwykle pięknym, przepełnionym miłością tekstem. Utwór ten pasuje niezależnie od święta: na ślub, na randkę czy wyznanie najskrytszych uczuć do bliskiej nam osoby. Piosenka wraz z wideoklipem ma już ponad 1 mln odtworzeń, a liczba ta ciągle rośnie. Wśród opinii przewijają się same pozytywne opinie.

Super teledysk, a tekst cudowny

– Nie mogę przestać jej słuchać. Mega schtos ❤️❤️❤️❤️❤️pozdro dla tych którzy słuchaj tego schtosu

– Przepiękna piosenka

– Poziom kosmos!!!!

– To jest to,fajny tekst,fajna nutka

komentarze słuchaczy dostępne pod materiałem video

To tylko niektóre z nich. Zarówno one, jak i poziom utworu świadczą o zasłużonych wyświetleniach. Utwór ten z pewnością podbije nie tylko Polskę ale również Stany Zjednoczone, gdzie muzyka grupy Vivat reprezentuje nasz kraj. Podobnie jak w przypadku „Oddam Ci wszystko”, zespół Vivat dzięki tej piosence także trafi do serc nawet najbardziej wybrednych odbiorców muzyki tanecznej. Fani doceniają w utworze „Zostań na dłużej” nie tylko teledysk i tekst, ale również przepiękny wokal Pameli.

Podsumowując: Współpraca z amerykańsko-polską artystą była strzałem w samo sedno. W tym utworze zagrało dosłownie wszystko. Nie ma żadnych braków, są tylko same zalety.

Zespołowi Vivat gratulujemy miliona wyświetleń i życzymy kolejnych. A Was, drodzy czytelnicy, zapraszamy do wysłuchania tej produkcji.

Disco Polo

Radio FTB

Disco Polo

Disco Polo

Disco Polo

Back to top button


pobierz aplikację