GłównaZapowiedzi

O tej majówce będzie głośno! Szalony duet stworzył numer specjalnie na tę okazję!

Maj nadchodzi wielkimi krokami, a co za tym idzie zbliża się majówka. Podczas jej organizacji nie może zabraknąć rytmów disco polo. Podczas majówki możemy poznać wiele ciekawych osób. Bywa również tak, że rodzą się tego dnia związki.

Z okazji nadchodzącej majówki zwariowany lubelski duet przygotował nowy numer, który z pewnością zaskoczy wszystkich fanów. Za nowy utwór odpowiedzialne są bowiem zespoły, które już kilkakrotnie pokazały klasę. Mowa tutaj oczywiście o formacji Pozytywnie albo Wcale oraz grupie Motif.

Na łamach naszego portalu prezentujemy Wam zdjęcia prosto z planu.

Jak udało nam się dowiedzieć będzie to taneczny, dyskotekowy kawałek, który znajdzie sobie wielu zwolenników, a okres majówki jeszcze bardziej wpłynie na jego odbiór. Jeśli połączymy majówkę, dobrą imprezę i towarzystwo pięknych kobiet otrzymamy wynik dodatni, a więc sytuacja przyjazna by poprosić dziewczynę do tańca. Ponadto wśród imprezowiczów możemy usłyszeć głosy „Zatańcz z nią„, czyli – w tym wypadku – mocno dyskotekowy produkt, który rozpali majówkę oraz wakacyjne parkiety.

Za produkcję teledysku odpowiada firma Short Film Teledyski, za zdjęcia Adrian Pasierbiewicz. Klip będzie zwariowany tak jak tworząca go ekipa, nie zabraknie również pięknych modelek. Premiera utworu wraz z wideoklipem odbędzie się na kanale Short Music, w sobotę 1 maja.

To będzie produkcja, której nie powstydzą się topowi twórcy! Ten utwór wywoła ogromny pożar.

Disco Polo

Radio FTB

Disco Polo

Disco Polo

Zobacz też

Back to top button


pobierz aplikację