Nowy zespół z nowością pt: „Tak jak kiedyś”. Aranżer jest autorem hitu Miłego Pana i Defisa!

Zespół Ananasy powstał dzięki zajawce na tworzenie brzmień disco w klasycznym stylu z domieszką nowoczesnego, tanecznego polotu. Chcemy by nasza muzyka rozruszała parkiety i wypełniała radością i pozytywną energią ludzi w każdym wieku. Singiel „Tak jak kiedyś” to opowieść prosto z serca. – pisze Mateusz, aranżer zespołu.

Tysiące różnych ludzi, tysiące różnych sytuacji, ale przecież zawsze chodzi o to samo! Miłość! Bo właśnie muzyka, taniec i miłość to to, co nakręca członków zespołu Ananasy do działania. Mateusz, producent muzyczny, ma za sobą wiele innych współprac w branży disco ( jest autorem muzyki m. in. do utworu MiłegoPana i Defisa „Musisz się starać”), jednak zespół Anansy jest jego pierwszym autorskim projektem który współtworzy ze swoim znajomym Kubą, który jest autorem tekstu i wokalistą w zespole.

Praca przebiega sprawnie, nakręcamy się nawzajem do działania. Jesteśmy w tak komfortowej sytuacji, że mieszkając w jednym mieście, 15 minut drogi od siebie, sesję w studio możemy zrealizować w praktycznie dowolnym momencie. Obaj mamy kontakt z tworzeniem muzyki już od jakiegoś czasu, jednak w zupełnie różnych od siebie klimatach. – dodaje aranżer.

Ananasy są naszym wspólnym mianownikiem i czymś co chcemy dać ludziom by wywołało ich uśmiech, przywróciło najlepsze wspomnienia i pomogło tworzyć nowe, piękne chwile. Już niedługo planujemy wydanie nowego singla w tanecznych, ociekających słońcem i wakacjami klimatach. – podsumował Mateusz Chmielewski.

Już teraz gorąco zapraszamy do słuchania w/w nowości.

Disco Polo

Radio FTB

Disco Polo

Disco Polo

Back to top button


pobierz aplikację