GłównaO Gwiazdach

Nowy utwór wraz z teledyskiem zespołu Top Girls pt: „Taniec to rozmowa”. Mamy nowy hit roku?!
Radio FTB

Grupa muzyczna Top Girls to popularny girls band, który istnieje w branży disco polo już od ładnych paru lat. Wokalistki to trzy piękne kobiety, które wiedzą czego chcą od życia i w swoich przekonaniach realizują się zawodowo oraz prywatnie.

Fani zespołu Top Girls bacznie przyglądają się karierze dziewczyn śledząc ich niemal każdy ruch oraz prywatne życie w mediach społecznościowych.

Dziś pragniemy przekazać wszystkim fanom zespołu świetną informację. Już wkrótce nowy teledysk zespołu, który będzie bez wątpienia prawdziwym arcydziełem.

Zespół Top Girls na swoich kontach w social media poinformował fanów o nadchodzącym teledysku do utworu pt: „Taniec to rozmowa”.

Nowość z pewnością jak tytuł utworu wskazuję będzie mocno taneczna lecz również z wyjątkowym przekazem. Nowość będzie opowiadać m.in o tym jak wiele można powiedzieć poprzez taniec. Nowy teledysk powstaje we współpracy z firmą Allinteractive Films więc spodziewać możemy się prawdziwej bomby.

Premiera nowego utworu wraz z klipem wstępnie zaplanowana jest na marzec a my tymczasem przypomnijmy ostatni przebój zespołu TopGirls pt : „To skomplikowane”, którego liczba wyświetleń sięga niemal 10 milionów odsłon!

Zobacz też

Back to top button


pobierz aplikację