Nowy teledysk od grupy Mirage! Serca w Galopie.Zespół MIRAGE pochodzi z Bielska Podlaskiego koło Białegostoku. Założycielem zespołu, wokalistą, multiinstrumentalistą i autorem prawie wszystkich piosenek jest Janusz Konopla. MIRAGE obsługuje imprezy nie tylko w woj. Podlaskim ale także w całym kraju. Najczęściej wesela, festyny, studniówki i imprezy okolicznościowe. W swoim dorobku koncertowym zespół występował z takimi gwiazdami polskiej sceny jak: Justyna Steczkowska, Stachursky, GOLEC uOrkiestra, D-BOMB, KOMBI, KALWI&REMI,MIRAMI i wiele innych.

Zespół ma na swoim koncie wiele płyt. Pierwsza zatytułowana „Uśmiechnij się” sprzedała się w ilości 280 tysięcy egzemplarzy, a przebój „Wiosna” do tej pory jest bardzo lubiany i chętnie śpiewany na wszystkich weselach i innych imprezach.

Kolejna płyta „Jesteś szalona” zawierała piosenkę, która stała się mega HITEM w trendzie disco polo. Piosenka „Jesteś szalona” której wyłącznym autorem tekstu i muzyki jest Janusz Konopla została nagrana w późniejszym czasie jako cover przez zespół BOYS.

Zespół MIRAGE ma w swoim dorobku także płyty nagrane w języku ukraińskim, białoruskim i rosyjskim. Próby nawiązania do kultury wschodniej udały się znakomicie. Do odniesionego sukcesu przyczynił się fakt iż Janusz Konopla studiował muzykę, a ściślej grę na akordeonie na Uniwersytecie w Mińsku na Białorusi.

Dziś na swoim profilu w serwisie Facebooku lider zespołu Janusz Konopla poinformował fanów o zakończonych zdjęciach do nowego teledysku.

„Serca w Galopie” to tytuł nowej piosenki której premiera odbędzie się już w lutym.  Nowy teledysk grupa Mirage kręciła nad morzem Arabskim w miejscowości Salala.

Poniżej zapraszamy na najnowszy teledysk Mirage do ballady „Dźwięk Twojego imienia”.


Komentarze