Ta strona używa plików cookie w celu usprawnienia i ułatwienia dostępu do serwisu oraz prowadzenia danych statystycznych. Dalsze korzystanie z tej witryny oznacza akceptację tego stanu rzeczy.
Polityka Prywatności    ZGODA
Premiery Ważne

Nowy team w zespole Menelaos. „Zwariowana para” daje fanom lekcję miłości!

Nowy team w zespole Menelaos. „Zwariowana para” daje fanom lekcję miłości!

Formacja Menelaos, w której skład wchodzą Wojtek, Alek i DJ Posejdon. Każda propozycja chłopaków to istny sztos, obok którego nie da przejść się bez obojętnie.

Niedawno wystartowali z muzycznym programem Disco Challenge, który cieszy się wielkim zainteresowaniem. W piątkowy wieczór na kanale zespołu Menelaos pojawiła bardzo zakręcona i szalona nowość o pewnej parze, dla której nie istnieją żadne granice. Dla zakochanej pary liczy się tylko to że mają siebie.

Zwariowana para” to połączenie mocnego, tanecznego beatu z równie wpadającym w ucho tekstem. Jak w poprzednich piosenkach, grupa podzieliła numer na dwa brzmienia: refren w stylu disco polo, zaś zwrotki prawie, że mówione przypominające bardziej rap lub hip-hop.

Takim zabiegiem zespół pokazuje, że nie jest ważny styl, a wykonanie. Od premiery minęło zaledwie trzy dni, a utwór w serwisie YouTube został odtworzony już blisko 120 tysięcy razy uzyskując masę pozytywnych komentarzy.

Zarąbista para” to produkcja, która naprawdę jest zarąbista. Formacja Menelaos w świetnym stylu rozpoczyna rok 2021, a jak obiecują – to dopiero początek.

Najnowsza propozycja od męskiego teamu z pewnością nada się na romantyczny wieczór spędzony przy świecach, podczas której zakochani mogą powiedzieć do siebie: „Z nas zarąbista para„.

Podsumowując: Nowa propozycja od zespołu to produkcja, do której z pewnością każdy fan będzie wracał wielokrotnie. Potężne uderzenie na rozpoczęcie roku 2021 przewiduje chłopakom ogromny sukces i daje motorek napędowy do dalszego działa.

Ponadto, zespół zdradził, że w tym roku pojawi się również utwór w stylu „Kochanie”, wykonywanego przez Wojtka „Levelona”.