Artykuły Ważne

Nowy talent show o tematyce disco polo (DiscoVoice)! Weź udział w castingu i zostań gwiazdą!

Nowy talent show o tematyce disco polo (DiscoVoice)! Weź udział w castingu i zostań gwiazdą!
Radio FTB

DiscoVoice

Nasza redakcja bacznie przygląda się wielu początkującym zespołom i dziś z przyjemnością chcemy zakomunikować właśnie przede wszystkim tym który stawiają swoje pierwsze kroki wokalne w branży disco polo że mają teraz ogromną szanse pokazać się na szeroką skalę!
Już wkrótce ruszy nowy program o tematyce disco polo!

Program Disco Voice będzie jedynym jak do tej pory Internetowym Talent Show o tematyce Disco Polo.
Na pierwszym etapie, uczestnicy zaprezentują swoje możliwości w castingach przed Jury, które złożone będzie nie tylko z gwiazd muzyki tanecznej, ale również z producentów muzycznych, producentów filmowych, twórców marketingowych oraz wielu innych profesjonalistów działających w świecie Disco Polo.

Będzie to niesamowita szansa dla wszystkich młodych i starszych wykonawców, którzy chcą spróbować swoich sił w śpiewaniu oraz dla tych, którzy marzą o staniu się prawdziwą gwiazdą Disco Polo.
Castingi planowane są na przełom października i listopada, natomiast nagrania finałowe odbędą się na przełomie listopada i grudnia.
Produkcją programu zajmie się charyzmatyczny, pełen energii i poświęcający niemal całe swe życie, muzyce Disco Polo, wokalista i lider Zespołu SOLEO Kamil Jaworski razem ze swoim przyjacielem równie utalentowanym instrumentalistą oraz producentem muzycznym, z którym na co dzień występuje na jednej scenie, mowa tu o Karolu Marczyku, znanym również jako Cyja Production.
Ten duet to przepis na sukces każdego przedsięwzięcia.
Nagrodą główną programu będzie wydanie autorskiej płyty oraz oficjalny teledysk.
Dla innych uczestników również planowane są nagrody.

Wszystkich chętnych zapraszamy do wysyłania zgłoszeń pod adres e-mail discovoiceinfo@gmail.com i życzymy powodzenia!pobierz aplikację