radio disco polo

(Brak głosów)

Krystian Pudzianowski wraz z zespołem Pudzian Band już w najbliższym czasie podbiją kluby oraz scenę disco w całej Polsce najnowszym gorącym hitem pt. „Weź to ogarnij”.

Nowa piosenka swoją premierę będzie miała już w najbliższy poniedziałek (18.03) na antenie radia Vox Fm o godzinie 18.00. Dzień później na oficjalnym kanale YouTube zespołu Pudzian Band oraz w programie Disco Studio na kanale Polo TV zobaczymy teledysk, który z pewnością sprosta najwyższym oczekiwaniom fanów gatunku disco. 
Szybkie i drogie samochody, piękne dziewczyny i klubowa muzyka disco z nutką sentymentalizmu trafiająca do serc fanów w każdym wieku to coś, na co wszyscy czekali!
„W najnowszej piosence, chcieliśmy podejść do tematu inaczej niż zwykle. Tutaj wyrażam prawdziwe uczucia, które każdy zna, bo każdy kiedyś kochał” – mówi wokalista i lider zespołu Krystian Pudzianowski. 
Dlatego zaplanujcie sobie czas na imprezę w nadchodzącym tygodniu, bo z tą piosenka może was ponieść… 

Zespół „Pudzian Band” powstał w 2004r., a sprawcą całego zamieszania jest charyzmatyczny wokalista Krystian Pudzianowski. Postanowił On zawojować świat muzyczny. Początkowo związany był z muzyką „pop-rock”. Zespół mogliście zobaczyć na wielu koncertach oraz w programach TV. Nowy projekt solowy z muzyką dance, profesjonalni muzycy czy tez tancerki  i efekty pirotechniczne w 100 procentach wywołują pozytywne emocje wśród publiczności.Energiczne koncerty, przepełnione pozytywną energią i uśmiechem na twarzy, jak również teledyski nakręcone do utworów „Bądź Wierna Mi”, „Mój Aniele”, „Cała sala”, „Jesteś wszystkim co dziś mam”, „Weekend Polaka”, czy „Całuj mnie do rana” oraz ”Tylko Tobie Dam”oraz”Ta dziewczyna to szaleństwo”.”Bierz Bierz”,”Wnerwiona” ‚ukazują nowe oblicze zespołu. Obecnie „Pudzian Band” na swoim koncie ma już 2 płyty i 16 wydanych singli.

Komentarze