Ta strona używa plików cookie w celu usprawnienia i ułatwienia dostępu do serwisu oraz prowadzenia danych statystycznych. Dalsze korzystanie z tej witryny oznacza akceptację tego stanu rzeczy.
Polityka Prywatności    ZGODA
O Gwiazdach Ważne

Nowy członek zespołu Masters! Kim jest tajemniczy Q-Jonek?!

Nowy członek zespołu Masters! Kim jest tajemniczy Q-Jonek?!

Zespół Masters, którego liderem jest Paweł Jasionowski powstał w 2007 roku. Rok później ukazał się debiutancki album grupy pt. „Nowy ja”, na którym znalazł się m.in wielki przebój pt. „Żono moja” śpiewany na każdym weselu.

Od pewnego czasu założyciel grupy dołączył do grona TikTokerów, gdzie umieszcza zabawne filmiki. Ostatnio Paweł opublikował nietypowe video, w którym jego bohater wykonuje popularny utwór zespołu Czerwonych Gitar.

Ku zaskoczeniu wszystkich fanów, w opisywanego Q-Jonka wcielił się… No właśnie kto?

Nagranie zszokowało i zaskoczyło wielu fanów. Na zamieszczonym materiale widać niezwykłą metamorfozę Pawła. Ta przemiana jest naprawdę zaskakująca, ponieważ trudno – na pierwszy rzut oka – rozpoznać Mastersa. Wielu słuchaczy podziwia gwiazdę za dystans do siebie oraz pomysł.

Dla nas ta przemiana jest niezwykłym zaskoczeniem i nie ukrywając, początkowo nasz Redaktor Krzysiek miał problemy z rozpoznaniem bohatera filmu, myśląc iż to nowy członek formacji Masters. A jak jest u Was, rozpoznajecie? Jest to celowy zabieg czy przygotowanie do nowego klipu?