Nowy artysta w branży muzycznej! Ten wykon wart jest nagrody Grammy!

Muzyka disco polo znana jest niemalże wszystkim. Nic więc dziwnego, że w branży tej pojawiają się co chwile nowe twarze, które chcą zmierzyć się z tym gatunkiem. W ubiegłym roku discopolowy rynek zasiliło ponad dziesięć zespołów, zaś z początkiem b.r. światu ukazały się również nowe twarze.

W branży muzycznej swoje kroki postanowił postawić 28-letni Damian, kryjący się pod pseudonimem Salut, mieszkający w powiecie tureckim. Damian, wkraczając w świat muzyki disco, postanowił poprzeczkę bardzo wysoko, podejmując się zaśpiewania niezwykle trudnego utworu pt. „Na zawsze”, zespołu Power Play.

Damian, specjalnie dla naszego portalu udzielił kilku słów jak zaczęła się jego przygoda z muzyką oraz czemu padło na kawałek, który w sieci zdobył już ponad 4 mln wyświetleń i słuchany jest po dziś dzień.

Muzyka disco od małego była w mojej głowie. Oczywiste jest to, że nasz naród najlepiej się przy niej bawi – słuchamy jej od urodzenia! Jest świetna, rytmiczna, dającą pozytywną energię. Masz rację, utwórNa zawsze” grupy Power Play jest trudny, słyszałem o tym, ale stawiam sobie cele, bo jest to mój powrót za mikrofon i trzeba nadrabiać stracony czas. Dodam, że aranżację do coveru opracował Bartosz Bocheński, a współpraca z nim to czysta przyjemność! A już niebawem rozpoczynam prace nad klipem do autorskiego singla.

Cover przeboju od Power Play powstał od podstaw otrzymując zupełnie nowe aranż, linię melodyczną oraz oczywiście świetny wokal w wykonaniu Damiana. Jak wspomniał twórca coveru, za aranżację odpowiada Bartosz Bocheński – znany producent, z którymi współpracuje wiele szeroko znanych zespołów. Salut wykonując utwórNa zawsze” z pewnością nadał przebojowi sprzed siedmiu lat nowe życie.

Nowa wersja ujawnia jakim talentem obdarzony jest 28-letni artysta. Gdyby połączyć wokal Sylwka Power Play i wokal Saluta otrzymalibyśmy zaskakujące brzmienie, które porwało by do tańca miliony osób.

Na łamach naszego portalu przedstawiamy nową gwiazdkę muzycznej branży. Jak się podoba?

Disco Polo

Radio FTB

Disco Polo

Disco Polo

Back to top button


pobierz aplikację