(Brak głosów)

SZULA – to pseudonim artystyczny Urszuli Bilińskiej pochodzącej z Lubina, choć urodziła się i poniekąd wychowała w Sochaczewie.
Od najmłodszych lat przejawiała zainteresowanie do muzyki, biorąc udział w konkursach oraz festiwalach muzycznych.
W młodości przy dźwiękach programu disco Relax, w każdą niedzielę wraz z rodziną spędzała czas przed TV.
Zawsze miała zamiłowanie do tego gatunku muzycznego, ale również interesowała się innymi gatunkami muzycznym takimi jak Hip-hop, RNB czy Soul. Swój głos kształtowała w Lubinie pod okiem Pani Anny Piwowarczyk, próbowała też swoich sił instrumentalnie grając na skrzypcach i klarnecie, lecz śpiew w zestawieniu z instrumentami wygrał.

W 2017r zdecydowała się wziąć udział w programie telewizyjnym Disco Star, transmitowanym w stacji POLO TV. Przechodząc etap w Poznaniu, dostała się na główny casting do Warszawy, tam została dostrzeżona przez wytwórnię Braxton Music Polska, z którą rozpoczęła współpracę.

Jej pierwszy utwór „Uwierz Że Ja”, był grany przez wiele stacji radiowych i telewizyjnych, a na samym YouTube klip ma ponad milion wyświetleń. Następnie przyszedł czas na kolejne utwory: „Tylko Mnie Kochaj”, „Róża” oraz „Jeszcze raz”.

Najnowsza propozycja od Szuli to „Shopping Queen”.
Jest to piąty już singiel zapowiadający płytę wokalistki, a za słowa i muzykę odpowiadają songwriterzy z wytwórni Braxton Music: Norbert Wawrzyn oraz Aleksander Krause.
Shopping Queen to zabawna historia z dnia życia prawdziwej królowej zakupów.
Tym razem zamiast o miłości Szula dostarcza dużą dawkę humoru i pozytywnych wesołych dźwięków przemieniając się w tytułowa Shopping Queen. Koniecznie to sprawdźcie.Komentarze