Nowość od zespołu Zorka pt: „Kochaj tylko mnie” stworzona przez gwiazdy disco polo!

Ta nowość będzie wielkim hitem! Stworzona przez największe gwiazdy muzyki disco polo!

Zespół Zorka powstał w 2003 roku we współpracy wokalisty Jana Korniluka z Andrzejem Jorshem.
Zorka to zespół muzyczny prezentujący nowoczesne brzmienie a co najważniejsze powstał w Białymstoku, z którego wywodzą się największe gwiazdy muzyki disco polo.

Zorka posiada doświadczenie estradowe, na swoim koncie mają wydanych 5 płyt z muzyką zza wschodniej granicy Polski oraz jedną w języku polskim. Po sukcesie utworu „Milion gwiazd”, który wraz z teledyskiem okazał się hitem czas na coś nowego.

Nowość pt: „Kochaj tylko mnie” od zespołu Zorka to wielki strzał w dziesiątkę! Fani już komentują w samych superlatywach!

Dziś na łamach naszego portalu prezentujemy nowość od zespołu Zorka pt: „Kochaj tylko mnie”, która została stworzona przez gwiazdy muzyki disco polo.
Muzyka: Jan Korniluk, Słowa: Mariusz Jasionowicz – lider zespołu Marioo, Realizacja video: Mirage & Yoko, Aranżacja: Robert Balcerzak – producent, który stworzył wiele hitów z gwiazdami disco polo, obróbka wokalu i mastering: Andrzej Jorsz (Jorsh & Studio) u którego nagrywają m.i.n Milano, TopGirls, Extazy, Boys, Jorrgus oraz wiele innych zespołów.

Disco Polo

Radio FTB

Disco Polo

Disco Polo

Disco Polo

Back to top button


pobierz aplikację