Radio Internetowe Disco Polo

teledysk tygodnia

(1 głosów, Średnia: 5,00 na 5)

Jesteśmy zespołem muzycznym z Łodzi. Nasza twórczość osadzona jest w klimatach muzyki Dance i Disco Polo. Zespół powstał w lutym 2013 roku i prężnie rozwija się na rynku muzycznym. W swoim dorobku artystycznym posiadamy sześć tanecznych propozycji, a kolejne projekty są w trakcie realizacji, dysponujemy również szerokim repertuarem utworów coverowych.

Do dwóch naszych autorskich piosenek nagraliśmy teledyski, które emitowane są m.in. na antenie stacji Polo TV. Uczestniczymy w imprezach organizowanych w całej Polsce, od koncertów przez Gale Disco Polo po konkursy piosenek Disco Polo i Dance.

Ponieważ dobrze zorganizowana impreza jest wytchnieniem od codziennych zajęć i obowiązków oferujemy oprawę muzyczną koncertów klubowych i plenerowych na wysokim poziomie. Ponadto gwarantujemy, że uczestnicy imprez z naszym udziałem skutecznie się rozluźnią i zanurzą w atmosferze beztroskiej zabawy.

-Podaje zespól Sunrise na swoim oficjalnym profilu

Dziś na łamach naszego portalu prezentujemy ich najnowszy utwór pt: „Daj mi swe ciało”. Mamy nadzieje że ich propozycja na jesień 2019 spodoba się fanom muzyki tanecznej.
Komentarze