Nowość od Polskiego Cristiano Ronaldo! Deep Dance – Sobota! Fani oczarowani nowością!
(1 głosów, Średnia: 5,00 na 5)

DEEP DANCE – pod tym pseudonimem artystycznym kryje się „Polski Cristiano Ronaldo” czyli Patryk Janas – aktor, muzyk, model, kompozytor oraz wokalista. Jego twórczość znana jest wśród Polonii w całej Europie. Mimo krótkiego stażu na rynku muzycznym, wystąpił wiele razy m.in. w Szwajcarii, Anglii czy Holandii, dając w zeszłym roku ponad 100 koncertów.

Patryk współpracuje z najlepszymi, czego dowodem jest m.in. nagrany w międzynarodowym duecie teledysk ze słowacką gwiazdą PAPAJAM. Na scenie czuje się jak ryba w wodzie, nawiązując kontakt i zdobywając serca publiczności. „Polski Cristiano” jest osobą medialną, ma za sobą liczne występy w teledyskach, reklamach telewizyjnych, serialach, filmach czy sesjach zdjęciowych.

Patryka można było zobaczyć chociażby w produkcji Patryka Vegi „Kobiety Mafii”. Od jakiegoś czasu Patryka możemy również zobaczyć w głównej roli (Dawida) w serialu „Rodzinny Interes” emitowanym na antenie TV PULS.

Najnowsza imprezowa propozycja od DEEP DANCE to piosenka pt. „Sobota”. W teledysku możemy zobaczyć jedna wielka zabawę, kiedy to Patryk zostaje sam w domu. W wideoklipie występuje między innymi serialowy Bronek, z serialu „Rodzinny Interes
Fani zachwyceni są nowością zespołu Deep Dance która z pewnością idealnie wpasuje się w każdą „Sobotę”
Na łamach naszego portalu prezentujemy teledysk do utworu „Sobota” z nadziejami na pozytywny odbiór tego kawałka.
Komentarze